Як вибрати жд

8-4-2019

Как выбрать жд
Зворотний напрямок: Автобуси Краків – Львів. Виберіть дату, щоб купити квиток на автобус Львів — Краків. Знижки до 70% на автобусні поїздки. Закриті розпродажі для передплатників і идеибюджетных подорожей. Краків – красиве місто Польщі, друге за населенням місто країни після столиці. Сюди можна дістатися різними видами транспорту, але автобус – найекономніший з них. ua допоможе вам у цьому питанні.
Також хочемо вам порекомендувати жд
Не те, що туристична, але навіть ділове відрядження зі Львова до Кракова перетвориться на приємну подорож, якщо ви сідаєте в автобус Львів – Краків від наших перевізників.
Регулярний рейс Львів – Краків – один з найпопулярніших серед маршрутів в Польщу.
Звичайно, самим швидким способом дістатися до Кракова є авіапереліт, але його вартість може налякати людину з середнім рівнем доходу. Автобус Львів – Краків, ціна якого в 10 разів нижче, ніж розцінки будь-якої авіакомпанії, безсумнівно виграє.
Наземний шлях займе трохи більше часу (до 7 години), ніж повітряний, але зате зекономлені кошти можна буде витратити на фірмове краківське пиво з сиропом.
Автобуси Львів – Краків класом комфорту мало поступаються літаку. Тому, якщо у вас все ще стоїть питання як дістатися до Кракова, ми рекомендуємо перевірений і сучасний транспорт – наш фірмовий автобус Львів – Краків. Ціна для одного пасажира коливається від 195 грн і вище, залежно від рівня комфорту транспортного засобу. ua ви не тільки отримуєте повне і точне розклад автобусів Львів – Краків не відриваючись від комп’ютера, але і можете відразу зайняти місця на відповідний рейс Львів – Краків. Автобус, ціна та розклад якого вас найбільш задовольняють, обов’язково знайдеться на бажану дату.
Справа за малим – підтвердіть замовлення броні і обов’язково внесіть її вартість до закінчення строку, який встановив перевізник.
Ми приймаємо оплати онлайн на сайті, так і через касу Центру обслуговування (у р. Для системи електронної оплати підійде ваша кредитна карта від будь-якого банку, для каси готівку або карта. Оплата на сайті проходить через захищену сторінку банківського еквайрингу.
Ваш автобус до Кракова вже чекає на вас. Ми використовуємо інформацію, зареєстровану у файли «cookies», зокрема, в рекламних та статистичних цілях, а також для того, щоб адаптувати наші сайти до індивідуальних потреб Користувачів. Ви можете змінити налаштування стосуються cookies у вашому браузері. Зміна налаштувань може обмежити функціональність сайту.