Як вибрати спортивний клуб

9-1-2021

SportPlace SportPlace

Вибір фітнес-клубу вельми непросте завдання для людини, яка хоче привести себе у форму.  Дуже часто перед покупкою абонемента люди звертають увагу на тільки на відгуки. При цьому багато аспектів при виборі фітнес клубу залишаються непоміченими, а при початку занять у фітнесі спливає безліч неприємних моментів (стара душова, відсутність гарячої води, високе завантаження фітнес-клубу ввечері, і т.д.). Також хочемо вам порекомендувати sportplace.in.ua все про спортивні клуби.

Адреса фітнес-клубу

Намагайтеся вибрати фітнес-клуб якомога ближче до дому або роботи. При виборі фітнесу зверніть увагу на транспортну і пішу доступність. Якщо ви вибираєте фітнес, врахуйте райони. Якщо ви їздите на автомобілі врахуйте чи буде зручно доїхати до фітнесу і чи є на території безкоштовна парковка, де ви можете залишити свій автомобіль. При поїздках на метро або громадському транспорті зверніть увагу на те, щоб зупинка була поруч. Врахуйте скільки необхідно буде йти пішки від зупинки громадського транспорту до самого фітнесу.

Час роботи фітнес-центру

Подумайте в який час вам буде зручно відвідувати фітнес-клуб. Багато клубів працюють цілодобово, але навряд чи ви підете тренуватися вночі. Тренування в нічний час бувають у вкрай малої кількості людей. Цілодобовий клуб зазвичай коштує дорожче. Найкращий інтервал-це робота в будні дні з 7:00 ранку до 23:00 вечора. У вихідні найкращий час з 8:00 ранку до 22:00. Такий режим роботи фітнесу дозволить вам займатися як вранці, так і ввечері. Крім режим роботи самого клубу зверніть увагу на розклад групових занять. Буває так що клуб працює до 23:00, але при цьому всі групові заняття закінчуються вже о 18: 00 і після роботи відвідати ніякі з них не вдасться.

Цілі тренувань

Які цілі ви ставите при заняттях? чоловіки найчастіше ставлять цілі схуднути або накачатися (набрати м’язову масу), а жінки хочуть схуднути, провести час в задоволення і привести себе в тонус.

Зверніть увагу що буде входити в абонемент: тільки відвідування тренажерного залу, групові заняття або в абонемент все включено. Щоб не потрапити в ситуацію, коли потрібне вам заняття буде платне, уточніть заздалегідь це питання.

Зверніть увагу на кількість візитів до фітнес-клубу. Іноді можна купити абонемент в якому візити і відвідування будуть не обмежені. Це найкращий варіант. Деякі клуби надають абонементи з покупкою на 4, 8 або 12 відвідувань. Такий варіант не дуже зручний, так як вам завжди доведеться стежити за тим, скільки занять залишилося. За кожне відвідування понад абонемента вам доведеться доплачувати, що не дуже зручно.

У тому випадку, якщо ви хочете придбати заняття з тренером, зверніть увагу на їх вартість і кваліфікацію тренера.