Як легально купити мисливську зброю

10-16-2019

Легально можна придбати тільки мисливську зброю з довжиною ствола не менше 650 мм і з довгим прикладом. Вкоротити приклад або поміняти його на пістолетну ручку не можна. Хочемо порекомендувати легально купити мисливську зброю на сайті https://huntmasters.com.ua

Рушниці, як відомо, бувають гладкоствольними і нарізними. Гладкий стовбур, і це вже не так широко відомо, “вміє” стріляти дробом, так і гумовими кулями. “Гумова куля якраз і перетворює гладкоствольну зброю в засіб активної оборони травматичної дії. І ті, хто купує зброю спеціально для самозахисту, часто вибирають саме його. – Природно, з таким засобом захисту не походиш вулицями, зате для охорони будинку воно, мабуть, найефективніше.

Найчастіше в мисливський магазин за таким рушницею відправляються власники заміських будинків, дач і котеджів. Мало хто набуває “стовбур” для захисту квартири.

Нарізну зброю раніше могли купити далеко не всі мисливці-вимагалося клопотання мисливського колективу. Сьогодні все набагато простіше, але для покупки нарізної зброї все-таки потрібно бути старше 25 років і мати 5 років мисливського стажу, тоді, як покупцю “гладкоствола” може бути лише 21 рік. Ціни стартують приблизно з тієї ж позначки, що і на гладкоствольну зброю.

На любителя
Люди, які вибирають рушницю для самозахисту, в більшості випадків віддають перевагу “помпи”. Це рушниця, що має магазин на 5-6 патронів і перезаряджається рухом руки вперед-назад. Інтерес до нього підігрівався ще в радянський час завдяки голлівудським бойовикам, де головний герой укладав десяток лиходіїв, хвацько пересмикуючи цівку при перезарядці. Звичайно, напівавтоматична зброя, в якому перезарядка виконується без зусиль людини – за рахунок частини порохових газів, набагато зручніше. Але “помпа” набагато простіше по конструкції, легше, а крім того менш примхлива щодо якості боєприпасів. Це рушниця не дуже зручно для полювання, але в “домашніх” умовах – в самий раз.