Як грати в пейнтбол

5-24-2021

Кожен раз збираючись пограти у вихідні в пейнтбол , то рекомендуємо відмінний сайт https://extremepro.club/paintball, я розумів, що з незнайомими людьми мені грати не хочеться, а ось зібрати свою команду не завжди виходить. І довго страждаючи, збираючи своїх знайомих і друзів пограти, я виробив правила по збору своєї команди і хочу ними поділитися з вами.

1. Визначте відразу час і дату гри. Визначайте на так як хоче більшість, а виберете її для себе. Ще до початку процесу комплектації і обдзвону друзів. Тому що всім не догодиш, хтось буде просити раніше, хтось по пізніше. Зробіть цей вибір за них. Гра буде в суботу першого числа і точка, або граєте, або ні.

2. Зберіть якийсь внесок за гру. Найкраще базову ціну гри . Сплативши за гру, по-перше, ви гарантуєте що гравці будуть, по-друге у них буде менше шансів відмовитися від гри. Так як гроші ви за гру вже віддали.

3. Придумайте будь-якої сценарій гри, не впораєтеся самі – можете звернутися до інструкторів, які з радістю запропонують кілька десятків сценарій для гри. Просто бігати і стріляти не завжди весело. Мета в грі повинна бути. Можна навіть передбачити будь-які призи для команди переможців.

4. Продумайте процес доставки гравців на територію клубу. Хтось хоче їхати своїм ходом? обов’язково розкажіть кілька маршрутів як можна дістатися до майданчика (вся інформація є на сайті). Хтось їде на машині? поцікавтеся чи не може він захопити по дорозі ще кого-небудь. Те саме можна сказати і про доставку гравців до будинку.

5. Хочете чимось здивувати друзів? домовтеся з нами про шашлик! ми модем вам надати і мангал і шампура і навіть м’яса для шашлику, власне, як і приготувати сам шашлик) поки ви бігає в перестрілці шашлик вже буде готовий.) про напої до речі теж можна домовитися.

6. Постійно телефонуйте протягом тижня залишилася до гри і нагадуйте про гру всім, хто висловив бажання грати. Оскільки на вас лежить тягар збору команди, ви і повинні нагадати всім що гра вже в цю суботу. У метушні робочих днів моно дуже легко забути про це.

7. Візьміть з собою фотоапарат і можете попросити когось їх інструкторів пофотографувати вас. Фотографії на пам’ять що може бути краще!?

Слідуючи цим простим правилам ви з легкістю зможете зібрати команду в 10-15 челок… А якщо будете надійніше, то і більше. І повірте мені – вам будуть потім вдячні після гри. Але для цього спочатку треба переконати їх пограти. І не треба чекати щось хтось із ваших друзів теж додумається зібрати команду для гри, зробіть це самі! і так, починайте вже обдзвонювати друзів і повідомляти їм що, через два тижні в суботу граємо в пейнтбол з шашликами збір о першій годині дня на площі і там їдемо всі разом!

Удачі вам!