Віза в Сінгапур

12-24-2019
Картинки по запросу Віза в Сінгапур


Віза оформляється в електронному вигляді, її необхідно роздрукувати та пред’явити разом з паспортом на паспортному контролі.
Термін розгляду документів на візу в Посольстві становить 1 – 6 робочих днів.
Віза є багаторазовою і видається на термін 5 тижнів з моменту її видачі.
Від жінок у віці до 31 року можуть знадобитися додаткові документи, такі як довідка з місця роботи, довідка з банку про наявність грошових коштів, план поїздки і так далі.
Всі іноземні громадяни старше 6 років, які прибувають в Сінгапур повинні кожен раз проходити процедуру здачі відбитки пальців при в’їзді та виїзді з країни. Також хочемо вам порекомендувати допомогу з оформлення виза сингапур

На фотографії повинно бути все обличчя, без посмішки, сонячних окулярів, головного убору, також повинні бути видні плечі. Знімок повинен бути надана в електронному вигляді. Якщо заявник на фото в паспорті без окулярів з діоптріями, на фото для візи також не повинно бути очок. Мені потрібно оформлення візи або ж все – таки я можу в’їхати в Сінгапур транзитом. Транзит передбачає наступне: Сингапур – це пересадка по дорозі в третю країну. Вам необхідно надати авіаквитки з певною датою вильоту, а так само візу (якщо потрібно) в третю країну. Ви повинні підтвердити наявність фінансового забезпечення для перебування в Сінгапурі, або оплачену бронь готелю на весь період в’їзду в Сінгапур.

Зверніть увагу – приліт і виліт з однієї і тієї ж країни (наприклад, Італія – Сінгапур – Італія) не є транзитом. Не слід забувати, що остаточне рішення в’їзду приймає співробітник прикордонного контролю. У разі невиконання правил Вас можуть не пропустити через контроль. В’їзд для громадян Хорватії в Сінгапур – безвізовий (до 90 днів). Обов’язково потрібно подивитися термін дії паспорта: д. На кордоні – при собі необхідно мати: бронювання готелю, бронювання квитка.
Можуть попросити надати виписку про наявність грошових коштів для поїздки.
У разі повернення, грошові кошти повертаються на ту ж картку, з якої здійснюється оплата.