Екскурсія на електромобілях по Одесі

3-6-2020
Love Odessa


Вам потрібно спланувати подорож в Одесу чи Ви вже приїхали і хочете отримати максимум вражень. Гості вже на порозі, а у Вас немає часу показати їм кращі одеські пам’ятки.
Ваша сім’я віддає перевагу різнобічний культурний і активний відпочинок. Карта діє у ролі безкоштовного туристичного квитки в музеї, на екскурсії і кращі туристичні об’єкти Одеси, а також служить дисконтною карткою для готелів і ресторанів, місць розваг, сувенірних магазинів і багатьох інших туристичних сервісів міста. З нею Ви не тільки відвідайте головні пам’ятки та найкращі місця відпочинку, але і, при цьому, добре заощадите.
А спланувати відпочинок, легко орієнтуватися в місті і знаходити об’єкти, де можна використовувати карту, вам допоможе путівник, який додається до карти.
Одесі різноманітним, цікавим, заощаджуючи свій час і гроші. Також хочемо вам порекомендувати https://love-odessa.od.ua/ екскурсія на електромобілях по Одесі.

Карта може бути активована протягом 12 (дванадцять) місяців з моменту покупки.
Карти при першому відвідуванні закладів Партнерів з позначкою FREE або Аквапарку. Карта надає право одноразового відвідування закладів Партнерів з позначкою FREE та Аквапарку протягом строку її дії, а також право на отримання знижок у Партнерів, відповідно до зазначеного переліку у Путівнику та на Інтернет – сайті. Знижки та спеціальні пропозиції дійсні та після закінчення строку дії Картки. Знижкою в закладах Партнерів можна скористатися неодноразово протягом терміну її дії (крім Аквапарку). Пропозиція Карти не включає тимчасові виставки та не сумується з іншими знижками у Партнерів.

Карта призначена лише для індивідуального використання. Вона не підлягає передачі іншим особам після її активації та/ або обміну на готівкові кошти.
Пошкоджені, утрачені або викрадені Картки не можуть бути відновлені.
Купуючи і використовуючи Карту, ви погоджуєтесь з даними правилами та умовами. Замовлення в нашій системі обмежений за часом, це зроблено для того, щоб інформація про квитки завжди була актуальною і свіжою.