Чи можна в’їхати до туреччини в коронавірус

6-27-2021

Аеропорт не приймає рішення про запуск рейсів за дозволеними напрямками. Керуюча компанія аеропорту пулково “повітряні ворота північної столиці «(ввсс) інформує на сайті в розділі» новини” про відновлення польотних програм перевізників за міжнародними напрямками в міру надходження заявок від авіакомпаній.

Пасажирам необхідно мати негативний тест на covid-19, проведений не пізніше 72 годин до в’їзду. У разі відсутності тесту в’їжджає до вірменії громадянин повинен пройти тестування в аеропорту і дотримуватися самоізоляцію до отримання негативного результату дослідження. Результати плр-тестування надаються не пізніше ніж після закінчення 48 годин.

Всім іноземцям та особам без громадянства досягли шестирічного віку (крім мають дозвіл на тимчасове/постійне проживання в білорусі) для в’їзду в Ізраїль https://covidcrossborders.com/ru/ru-israel-in  потрібно негативний плр-тест, виконаний не пізніше 3 діб до перетину кордону (в тому числі громадянам рф).

На напрямку діють обмеження (подробиці). Поїздки до німеччини доступні для громадян рф, які є транзитними пасажирами, відправляються на роботу (медичний персонал, сезонні працівники в сільському господарстві, працівники у сфері перевезень і транспорту, моряки), навчання (студенти і школярі), планують відвідати родичів або чоловіка (які є громадянами німеччини), на запрошення.

Для в’їзду необхідно мати: негативний плр-тест, зроблений за 72 години до вильоту або довідку про наявність антитіл або сертифікат про повну вакцинацію в цифровому форматі англійською мовою. Перед вильотом необхідно заповнити електронну форму plf і отримати qr-код для пред’явлення на кордоні.

При плануванні поїздки необхідно ознайомитися з інформацією про діючі візові правила та умови при в’їзді в країну призначення на офіційному сайті іата. Всі пасажири у віці від 6 років, у тому числі громадяни єгипту, які прибувають на територію єгипту, повинні мати при собі сертифікат з негативним результатом тесту на covid-19, зробленого методом плр не раніше ніж за 72 години до вильоту в єгипет. Сертифікат повинен бути арабською або англійською мовами з печаткою лабораторії, точною датою і часом відбору матеріалу. Документ повинен бути виданий офіційною лабораторією, акредитованою в державі відправлення.

Для в’їзду на кіпр пасажири повинні надати плр-тест не старше 72 годин і здати ще один в аеропорту прильоту. Результатів тесту потрібно чекати на самоізоляції. Всі туристи також повинні заповнити електронну анкету на сайті cyprusflightpass.gov.cy протягом 24 годин до вильоту літака.

При подорожі до латвії пасажири повинні пред’явити тест на covid-19 з негативним результатом і заповнити електронний опитувальник. З необхідною інформацією про діючі обмеження можна ознайомитися тут.

Згідно з правилами національної надзвичайної комісії громадського здоров’я республіки молдова, пасажири, які прибувають в країну, повинні заповнити епідеміологічну карту, а також підписати угоду про свою відповідальність за дотримання 14 днів режиму самоізоляції у встановлених місцях. Від карантину звільняються особи, які мають негативний результат тесту на covid-19, виконаний не пізніше, ніж за 72 години до посадки.

На напрямку діють обмеження (подробиці).

Для трансферних пасажирів з пересадкою в амстердамі менше 12 годин, що не залишають транзитну зону, застосовуються тільки правила в’їзду і тестування на covid-19 кінцевого пункту призначення.

Трансферні пасажири із зупинкою в амстердамі тривалістю більше 12 годин або залишають транзитну зону аеропорту повинні дотримуватися умов в’їзду в нідерланди, крім кінцевого пункту призначення.

Пасажирам, для яких нідерланди є кінцевою точкою маршруту, необхідно перед посадкою на борт надати негативний результат плр-тесту, відібраного за 72 години до прибуття в нідерланди. Тест повинен бути англійською, французькою, іспанською або італійською мовою.

Влада нідерландів рекомендує пасажирам пройти карантин після прибуття в країну.

Здати плр-тест в аеропорту пулково всі бажаючі можуть щодня цілодобово в медпункті на 2 поверсі в загальній зоні терміналу. Результати плр-тесту приходять на електронну пошту російською та англійською мовами протягом 24 годин.

1 тим, хто прибуває в шарджу необхідно мати при собі паперову довідку про негативний результат плр-тесту на covid-19, зробленому не раніше ніж за 72 години до прибуття. Результат приймається арабською або англійською мовою, якщо зроблений в акредитованій лабораторії. Пасажирам, які прибувають в шарджу і рас-ель-хайму, потрібно завантажити мобільний додаток “alhosn”, яке доступне в appstore і googleplay.

Полетіти до варшави зможуть пасажири, яким дозволений переліт в умовах діючих епідеміологічних обмежень. Дізнатися про вимоги до вилітають в польщу можна на офіційному сайті уряду республіки польща.

Для в’їзду в сербію російським туристам необхідно мати сертифікат з негативним результатом плр-тесту на covid-19, виданий не раніше ніж за 48 годин до запланованого прибуття в цю країну.

Необхідно надати результати плр-тесту, відібраного не більше ніж за 72 години до прибуття. Отримали вакцину громадяни можуть в’їхати в таджикистан при наданні довідки. Супутник v визнаний. Якщо з часу отримання вакцини пройшов місяць і більше, то результат плр-тесту не потрібно, якщо менше — потрібно.

Звільняються від обов’язкової самоізоляції після прибуття в туніс і обов’язкового плр пасажири, які отримали повні дози вакцини проти вірусу covid-19 при пред’явленні сертифіката про вакцинацію з «qr-кодом» або виданий компетентними органами охорони здоров’я і пасажири, у яких позитивний результат тесту на covid-19 був отриманий не менше ніж за 6 тижнів до дати реєстрації на рейс при пред’явленні медичної довідки, виданої компетентними органами охорони здоров’я.

Інші пасажири повинні:

Для невакцинованих і не перехворіли коронавірусом росіян старше 6 років необхідна довідка з негативним результатом плр-тесту на covid-19, зробленого не раніше ніж за 72 години до в’їзду в туреччину. Довідку з qr-кодом зажадають при посадці в літак в росії, без неї пасажира до польоту не допустять. Замість плр-тесту невакцинованим і не перехворіли туристам можна представити довідку з результатами експрес-тесту на антигени до covid-19, проведеного не раніше ніж за 48 годин до прибуття в туреччину.

Вакциновані туристи (в тому числі і вакциною «супутник v»), повинні надати сертифікат про проходження повного курсу вакцинації двома дозами не пізніше, ніж за 14 днів до в’їзду в туреччину. При цьому сертифікат повинен бути англійською мовою і з даними закордонного паспорта. Перехворіли коронавірусом надають офіційну медичну довідку. Дітям до 5 років (включно) довідка не потрібна.

Всі пасажири старше шести років повинні за 72 години до прильоту в туреччину заповнити анкету , роздрукувати заповнений документ або завантажити на пристрій (смартфон, планшет і т.п.) і пред’явити при посадці в літак. Це потрібно для отримання персонального hes-коду, який запитають при заселенні в готель. Також при в’їзді до туреччини пасажири можуть бути піддані вибірковому плр-тестування (наприклад, при наявності симптомів грві).

Пасажири старше 2х років, що вилітають в узбекистан з 18 квітня 2021 р повинні здати плр тест на коронавірус не більше, ніж за 72 години до вильоту і отримати негативний результат російською або англійською мовою в лабораторіях, що відповідають стандартам якості узбекистану.

На напрямку діють обмеження. ВДаний час в’їзд до фінляндії з росії дозволений для членів сім’ї громадянина країни, дипломатів, власників службового паспорта або посвідчення про відрядження, які подорожують по службових питань, тих, хто має посвідку на проживання, студентів фінських навчальних закладів, а також при виникненні невідкладних сімейних обставин, власникам нерухомості на фінській території, якщо об’єкт вимагає невідкладного ремонту.