Сьогодні мені захотілося поділитися корисною інформацією про парку “Київська Русь”, а також нашим відео-відкликанням про поїздку.

Особливо ця інформація буде актуальна для тих, хто подорожує і відпочиває з дітьми.

Якщо Ви потрапили на наш блог вперше, рекомендуємо заглянути на статті, де ми поділилися враженнями та корисною інформацією про цей парк і нашій поїздці.

Огляд всієї поїздки ми зробили ТУТ.

З нашого досвіду спілкування з іншими людьми я звернула увагу на те, що не всі, хто заходить на сайт цього парку звертають увагу на те, що зараз вхід для дітей і школярів в парк безкоштовний.

Саме тому, я захотіла поділитися цією інформацією. Можливо вона Вам доведеться вельми до речі.

З 01.06.2013 – 1.01.2014 в парку проходить всеукраїнська дитяча благодійна акція “Новий Древній Київ”. Під час акції вхід для школярів в парк “Київська Русь” – безкоштовний.

Ця акція проводиться на честь 1530-річчя Києва, 1150-річчя зародження держави Київська Русь, 1130-річчя проголошення Києва стольним градом “Новий Древній Київ”.

Все це можливо завдяки центру культури та історії Древньої Русі “парк Київська Русь”, благодійної організації “Слов’янський фонд” за підтримки Київської обласної держадміністрації, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Я думаю, що це чудовий привід не відкладати свою поїздку в цей дуже цікавий, оригінальний і унікальний парк.

Крім того, можна організувати поїздку груп школярів і скористатися такими перевагами входу на територію парку.

Ми дізнавалися по телефону про організацію поїздки класом. Нам сказали, що потрібно домовитися заздалегідь, в який день приїдемо і мати список учнів зі школи з печаткою.

Одним словом, всі подробиці і нюанси, які Вас цікавлять, завжди можна з’ясувати по телефону адміністрації. Ми дзвонили з цього: +38 (044) 461 99 37

Для індивідуального відвідування потрібно мати учнівський квиток.

Ще хочу поділитися з Вами нашим відео-відкликанням і оглядом цього парку “Київська Русь”. Це те, як ми побачили цей парк під час нашої поїздки.

Більше відео з нашої поїздки Ви можете подивитися на нашому каналі в youtube в плейлисті “Парк Київська Русь”.

Сподіваємося, що ця інформація буде для Вас корисною.

І ще

Рекомендую почитати пост “Що подивитися і де відпочити недалеко від Києва: про нашому досвіді, місцях, враження, корисної та актуальної інформації”. Це загальна стаття, яка буде постійно оновлюватися. В ній є інформація про кожному місці, а також розміщення цього місця на карті.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Куди піти з дитиною у Києві: 7 ідей з особистого досвіду”
  • “Куди поїхати на вихідні неподалік від Києва: 5 перевірених ідей”
  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”