Тема доходу в подорожах і для подорожей, думаю, цікавить багатьох. Якщо Ви завітали на цю статтю і продовжуєте її далі читати, то, напевно, ця тема для Вас цікава.

Це може бути корисна інформація не тільки для тих, хто хоче жити в подорожах. А також для тих, хто виїжджає кілька разів на рік відпочивати, подорожувати або просто хоче мати віддалені джерела доходу.

Необхідність у цьому я відчула кілька років тому.

Практично з моменту народження дітей ми ціле літо в роз’їздах. Особливо це стосується останніх 5 років. Ми їдемо на початку літа, а приїжджаємо в кінці. Іноді можемо зазирнути на тиждень додому за все літо.

Зазвичай у нас були поїздки по друзям, родичам, відпочинок в селі і на річці, а також поїздки на море в Скадовськ, а останні роки на Арабатську стрілку.

Зараз хочеться розширювати географію своїх подорожей.

Так ось, влітку я завжди відчувала нестачу доходів, які можна отримувати дистанційно.

Тривалу перерву в роботі, а вона була прив’язана до мого місця проживання, приводив до падіння доходів.

Саме тоді я почала шукати можливості дистанційно створювати доходи.

Я перенастроила свою роботу в співпраці з Оріфлейм і зараз її розвиваю виключно через Інтернет, за винятком обслуговування невеликої кількості Клієнтів, і це дозволяє мені бути мобільною і не бути прив’язаною до одному місцю.

Знайомство з Інтернетом і з блогосферою призвело до того, що я створила блоги та початку їх розвивати не тільки з метою створення доходу, а й про причини того, що мені це дуже сподобалося.

Так от, ми відкриваємо нову рубрику “Створюємо дохід для подорожей”. Будемо ділитися власним досвідом створення дистанційних джерел доходу.

Також, рекомендую Вам прочитати книгу Алекса Айвенго і Андрія Парабелум “Як заробляти в подорожах”. Особисто я не пошкодувала про витрачені 100 руб. на покупку цієї книги. Вона була для мене цінна не тільки інформацією, але і тими ідеями, які у мене народилися під час її прочитання.

До речі, ця книга послужила поштовхом до створення нашого сімейного проекту “Подорожі сім’єю із задоволенням і користю”. Ідея цього сімейного блогу давно витала в повітрі, але саме завдяки прочитання цієї книги прийшло рішення зробити це і не відкладати у довгий ящик.

Основний акцент у цій рубриці буде робитися наш досвід створення доходу через блоги.

Статті в цій рубриці будуть з’являтися не дуже часто, адже основна спрямованість блогу – ця тема подорожей, а не створення доходу. Але, оскільки для подорожей потрібні час і гроші, то своїми експериментами і за результатами цього питання ми будемо з Вами ділитися.

Ми стосуватиметься створення доходів з допомогою Інтернет не тільки на блогах різної тематики. Адже для заробітку на блогах для подорожей не обов’язково мати блог про подорожі.

Будемо ділитися своїми прикладами і робити аналіз.

Головний наш фокус монетизації блогу – це те, що створення доходу не блозі не повинно “вантажити” і не доставляє незручностей нашим постійним читачам і гостям блогу і в ідеалі – приносити їм користь. І ще, те, що не подобається нам – не використовується. На даному етапі – це тізерна реклама, миготливі банери і спливаючі вікна з проханням залишити свою адресу. Можливо смаки наші будуть змінюватися, але зараз поки що так.

Думаю, що достатньо буде раз в місяць робити аналіз і ділитися інформацією з цього питання.

Отже, на даний момент відносно використання блогів для створення джерел доходу ми використовуємо такі способи:

Реклама

На сьогодні ми використовуємо 2-ва виду реклами з оплатою за клік

I. реклама Google – AdSense.

Дохід поки маленький – сайт відвідують приблизно 100 чоловік, думаю, що про доходи на рекламі можна говорити, коли сайт перевалить хоча б за 500 відвідувачів в добу, а краще за 1000.

Крім того, ми не ставимо рекламу в початок і середину постів – хоч цей вигідніші варіанти. Причина одна – мені це не подобається. Я прийняла рішення, якщо щось мені не подобається – не важливо, наскільки це прибутково – я це не використовую. Дохід за будь-яку ціну мене не цікавить.

II. Це реклама від єдиного торгового центру – ava.ua – оплата за клік.

Продаж постових

Я користуюся РотаПост. Продавала постової тільки один раз з сайту про сім’ю 0, ТІЦ за 130 грн. В моїй позиції середня ціна за постової 50-80 рублів.

Мені не зовсім подобається цей вид доходу, тому я поставила високу ціну, щоб робити це рідко і тільки на ті сайти, які мені подобаються.

Чому мені не зовсім подобається цей дохід. Прибуток маленька і разова. Мені більше подобається варіант, коли за виконану роботу можна отримувати дохід багато разів. Крім того, я продаю посилання на нормальні блог (з моєї точки зору) зараз, а де гарантія того, що через деякий час на нього не навішають тизерну рекламу з страшними картинками.

Я не виключаю такий вид доходу.

Користуюся цією можливістю дуже рідко і, можливо, взагалі відмовлюся.

Партнерки

Мені здається, що хороший варіант – це партнерки. Головне знайти ті, які краще всього працюють на наших сайтах і які будуть приносити користь читачам.

Крім того, вони дозволяють отримувати дохід багаторазово.

Якщо порівняти дохід від продажу посилань з можливостями партнерки – в постовом ти отримуєш гроші відразу і мало, у разі партнерок – дохід отримуєш не відразу, але немає обмеження у доходах і ти завжди можеш відмовитися від партнерки.

Поділюся партнерками, які я почала використовувати. Ефективність використання можна буде судити через кілька місяців, хоча приблизно раз на місяць я буду ділитися результатами.

Партнерки додаю по тих продуктів, якими я користувалася, або вони мені подобаються і можуть бути корисні для моїх читачів.

Партнерки по подорожей

I. Партнерська програма з продажу авіаквитків, AviaSales.ru

Поки доходів по цій програмі немає. Мені здається, що вона добре працює на сайтах, які описують відпочинок та подорож за кордоном. Добре б ще написати окрему статтю щодо купівлі квитків. Крім того, важливо мати коло постійних читачів, які Вам довіряють.

Хоч ми пишемо поки тільки по Україні, вирішили все таки залишити форму пошуку квитків. Мені здається, що вона корисна для читачів, які планують подорожувати. Я сама іноді користуюся її можливостями, щоб приблизно мати уявлення про бюджет для втілення подорожей.

II. Партнерська програма HotelsCombined.com

Доходів по цій програмі немає. Моя думка з приводу того, де вона краще буде працювати і чому ми її залишаємо на сайті таке ж як і для AviaSales. Читайте вище в пункті II.

Чому ми пишемо про це на блозі про подорожі? Тому, що вважаємо створення дистанційних джерел доходу корисними для втілення подорожей.

Що стосується створення доходу з блогу, то для нас зараз важливо ділитися корисною інформацією про подорожі, а значить робити наш сімейний сайт корисним. А також значно збільшити кількість унікальних відвідувачів і постійних читачів сайту.

Чи цікаво Вам ознайомлюватися з результатами наших експериментів створення доходу з допомогою блогу?

Якщо у Вас є блог, то які способи доходу з його допомогою Ви використовуєте?

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”
  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
  • “Про наш досвід проходження тренінгу з віддаленої роботи: результати, помилки, рекомендації та інша корисна інформація”