Сьогодні я хочу поділитися інформацією про одному заході, яке дозволяє з’єднати 2-ве класні теми.

Перше – це активний відпочинок, заняття на свіжому повітрі з Пілатесу.

І друге – це допомогу мирному населенню зони АТО.

Щоб розповісти про цей захід хочу Вас познайомити з чудовою людиною, професійним фітнес-тренером і за сумісництвом моєю кумою – Мариною Бикової.

Марина почала проводити чудові заходи в красивому місці з користю для здоров’я і можливістю допомогти нужденним.

А тепер про все по порядку.

Про інструкторі: Марина Бикова має досвід роботи у фітнесі більше 15 років. Зараз викладає в Спорт Лайфі на Теремках. Також проводить індивідуальні заняття в Голосіївському районі і по Скайпу.

Про заняттях: Пілатес на свіжому повітрі – це заняття на природі в прекрасному Голосіївському парку, яке триває 1,5 години. Урок входить теоретична частина, дихальні вправи, силові вправи в повільному темпі на всі групи м’язів і вправи на розтягнення і розвитку гнучкості, збільшують рухливість суглобів.

Після уроку можна попити чаю і поспілкуватися на тему здоров’я. З собою мати килимок.

Марина створила у фейсбуці групу “Пілатес на свіжому повітрі”.

Ось що вона написала про цілях створення цієї групи:

“Дорогі друзі. Ця група з’явилася завдяки подіям, які відбуваються зараз в Україні. Я народилися і виросла в Луганську, мій чоловік родом із Стаханова Луганської області. Зараз ми живемо в Києві. Я не бачилася з мамою, татом та іншими родичами більше року. Думаючи про людей, які залишилися на окупованих територіях, я вирішила проводити заняття, а гроші, отримані від них спрямовувати на допомогу мирному населенню, які й зараз перебувають там. Якщо Вам цікава ідея допомоги Схід України, приєднуйтесь.”

У групі Пілатес на свіжому повітрі, щотижня Марина буде викладати відео урок з колекції: 10 уроків для гарного самопочуття. Це 20-хвилинні уроки для домашнього використання.

Про благодійність: Використовуючи матеріали групи або особисто приїхавши на заняття з Пілатесу в Голосіївський парк Києва, Ви можете зробити добровільні внески. Ваша допомога буде передана мирному населенню в зону АТО.

Ось що написала Марина з приводу допомоги: “Кошти, зібрані з цих уроків, ми передаємо в зону АТО на допомогу мирному населенню. Нам дуже хочеться зробити свято Світлої Пасхи СВІТЛИМ для людей, які не отримують зарплат і пенсій і не мають коштів для повноцінного харчування! Є люди, які відгукнулися і, не приходячи на заняття, передали кошти на благодійність. Я їм дуже вдячна.”

Всю інформацію з приводу занять, використання матеріалів групи, а також можливості благодійності, Ви можете отримати безпосередньо з перших вуст – від Марини Бикової, організатора цього заходу.

Профіль Марини в фейсбуці дивіться тут.

І на завершення фото з першого заняття з Пілатесу в Голосіївському парку, яке пройшло 22 березня 2015 року.

Будемо вдячні за Вашу участь, а також репости в соц.мережах, щоб допомогти познайомити з цією можливістю більшу кількість людей.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Де покататися на конях і отримати уроки верхової їзди під Києвом: особистий досвід, огляд місць, акції та знижки”
  • “Два корисних сайту з пошуку і бронювання квартир в Україні + один сайт по всьому світу”
  • “Мотузкові і тролейні парки в Києві та поряд з Києвом: адреси, ціни, відгуки”