У сьогоднішньому пості я хочу торкнутися теми віддаленої роботи і фріланса, яка може бути дуже корисною для створення доходу через Інтернет.

Адже це хороша можливість заробляти під час подорожей і для подорожей.

Звичайно ж, дохід через Інтернет можна створювати не тільки для цього, але і для інших цілей.

Один з варіантів віддаленої роботи і фріланса – це використання спеціальних сайтів, на яких Замовники з Виконавцями зустрічаються і починають взаємодіяти.

У сьогоднішньому пості мова піде про Воркзилле, хоча багато моментів можна використовувати для роботи не тільки на ній.

З Воркзиллой я вже була знайома давно і навіть зареєструвалася пару років тому. Але далі реєстрацію справа не пішла.

Ми почали активно працювати з цим сайтом під час проходження Ігорем тренінгу по віддаленій роботі.

Тепер, вже маючи позитивний досвід роботи через Воркзиллу, нам з Ігорем хочеться поділитися ним, а також помилками, які робили спочатку.

А ще, ми хочемо зробити акцент на корисні рекомендації, які допоможуть за допомогою цього сайту отримувати більше замовлень за більшу оплату Вашої праці.

Такий досвід у нас теж є 🙂

Ця стаття буде загальною, з різних питань віддаленої роботи і фріланса через воркзилу, тому, Ви можете читати весь піст, або натиснути посилання питання, яке Вас цікавить, і перейти до його читання.

У сьогоднішньому пості ми розглянемо такі питання:

 • Що таке Воркзилла і з чим її їдять?
 • Як зареєструватися на воркзиле і пройти тест?
 • Переваги, які ми побачили в роботі через воркзилу та її недоліки?
 • Є лохотрон на воркзилле і як його уникнути?
 • Помилки, які ми допускали спочатку роботи з Воркзиллой або чого не треба робити?
 • Корисні поради – як отримувати більше замовлень і за більшу оплату Вашої праці?

Що таке Воркзилла і з чим її їдять?

Почнемо з того, що Воркзиллу, не їдять. Її використовують як майданчик для віддаленого заробітку.

Крім воркзиллы є й інші фрілансерські сайти і в кожному є свої фішки і особливості.

Коли я читаю думки про те, що на воркзилле дуже складно отримати замовлення, за замовлення платять дуже мало, мені хочеться сказати, що Ви просто не вмієте її готувати”.

Ні, звичайно, супердоходов тут домогтися складно, якщо Ви не є дуже хорошим фахівцем в затребуваною сфері. Але, працюючи дому за вільним графіком, цілком реально заробляти 4 000 грн і більше. При частковій зайнятості – 2 000 грн і більше. Швидше за все, перший час (тиждень-місяць) доведеться попрацювати за менші гроші. Але якщо будете робити все з розумом, то виправити це можна швидко.

Подумайте, багато людей за таку зарплату ходять кожен день на роботу.

Іноді, навіть 1000 грн в місяць додаткового доходу може бути досить до речі.

Воркзиллу можна використовувати для двох цілей – знаходити собі помічників і платити їм гроші за певні завдання, а також виконувати завдання, і заробляти гроші.

Оскільки тема нашого посту – це дохід через Інтернет з допомогою Воркзиллы, то ми поділимося своїм досвідом заробітку через цей сайт.

До багатьох висновків – “як краще”, ми прийшли шляхом проб і помилок, а Ви можете використовувати наш досвід.

Для цього уважно читайте статтю до кінця – деякі деталі вирішують багато чого.

Як зареєструватися на воркзиле і пройти тест?

Перш ніж почати заробляти з Воркзиллой, потрібно зробити 4 простих кроки:

 • зареєструватися
 • пройти тест
 • поповнити баланс
 • підтвердити Вебмані

Ось, здається, ну що може бути складного в цьому питанні?

Зареєструвався, виконав необхідні умови і працюй собі.

А ось і ні!

Вже не один раз зіткнулися з тим, що багато закінчують свої спроби заробітку з допомогою воркзиллы на етапі реєстрації.

Проходження тесту і, особливо, підтвердження до грошового атестата, просто вводить багатьох людей в ступор.

Саме тому Ігор написав окремий пост зі скріншотами і картинками де все детально пояснює – “Робота через Інтернет: як зареєструватися на воркзилле і пройти тест”

Переваги, які ми побачили в роботі через воркзиллу та її недоліки

Фрілансерських сайтів зараз досить багато і навіть на різних мовах. Ми протестували кілька і поки що нам зручніше працювати саме через Воркзиллу.

Особливо, нам здається, воркзилла ідеально підходить для початківців – вона проста, зрозуміла і зручна у використанні.

Які переваги ми побачили:

 • Дуже простий інтерфейс – йде потік завдань, вибираєте, що підходить, відразу бачите, які Ваші заявки на розгляді, які завдання Ви виконуєте і скільки часу залишилося до закінчення, а також – які Ваші завдання на перевірку.
 • Бачите коли Замовник відкриває Вашу заявку на виконання завдання і можете в цей момент йому написати в чаті. Це дуже цінна можливість і вона допомагає збільшити кількість замовлень. Про це буде інформація нижче.
 • З Вас знімають відсотки від суми замовлення тільки тоді, коли Ви реально заробили гроші.
 • Якщо Ви виконали завдання відповідно до умов, то Вам виплатять гроші. Воркзилла гарантує оплату за виконану роботу.

Які недоліки ми побачили:

 • Ви не можете побачити кількість людей, які відгукнулися на те ж завдання, щоб оцінити конкуренцію за Вашим напрямку. Але це не зовсім і важливо. Краще сконцентруватися на тому, як правильно взаємодіяти з Замовником. Про це інформація буде нижче.
 • Не супербольшая база роботодавців. Хочеться, щоб вибір був більше і роботодавці самі бігали за Виконавцями:) Жартую, звичайно, але це було б приємно 🙂 🙂 Хоча якщо працювати з розумом, то можна обзавестися базою постійних Замовників і вони будуть звертатися до Вас самі. Але для цього знадобиться час і Ваші гарні якості, як Виконавця.
 • 15% Вашого доходу втрачається на шляху до Вас. 10% йде в Воркзиллу і 5% за виведення грошей на ЯндексДеньги. Це оплата за то, що Ви знайшли замовлення і отримуєте гарантію того, що Вам оплатять. Особисто нам такий підхід подобається більше, ніж щомісячні оплати, не залежно від результату. Особливо це зручно, коли ти не використовуєш воркзиллу для постійного заробітку. Ти платити тільки з реального доходу.
 • За порушення правил – бан. Дуже часто може бути без попередження. Тому, краще правила не порушувати.

Особисто для нас переваги роботи через цей майданчик набагато вагомішим. Саме тому ми її використовуємо.

Є лохотрон на Воркзилле і як його уникнути?

Так, лохотрон є.

Бачили своїми очима, але не попалися.

Якщо бути точніше, то лохотрон є не від Воркзиллы, а від деяких Замовників. Напевно, не завжди модератори встигають швидко відфільтрувати такі замовлення.

Не потрапити на лохотрон дуже просто – не беріть замовлення, які Вам пропонують оплачувати за межами воркзиллы. По-перше, за це карають баном і цього робити не можна. По-друге, воркзилла в даному випадку для Вас є гарантом того, що за виконану роботу Ви отримаєте оплату.

Ось один з прикладів лохотрону, який зустрічається.

Це завдання від “типу видавничої фірми” з хорошою оплатою за набір тексту. І навіть сайт у них є солідний, не викликає підозри.

Вам пропонують написати на пошту, далі заповнити анкету, скільки зможете набирати на день і т. д. Потім просять внести для гарантії того, що Ви відповідально ставитеся до роботи і будете виконувати замовлення – енну суму грошей. На цьому Ваша співпраця закінчиться.

Я розкусила цей момент в листуванні, коли мені почали писати про гарантії. Я запропонувала, що можна проводити оплату через воркзиллу і всі комісії хай вичитують з мене.

Як Ви розумієте, листування закінчилася 🙂 Адже реально видавництва ніякого немає.

Тільки коли Вас призначили виконавцем конкретного завдання, є гарантія того, що Ви отримаєте оплату за виконану роботу, якщо зробите відповідно до заявленого завдання. Може і можуть виникнути непорозуміння з Замовником, але це вже інша тема і до лохотрону вона не має відношення.

Помилки, які ми допускали спочатку роботи з Воркзиллой або чого не треба робити?

Якщо коротко, то я б сказала так – не дивіться на ціни і терміни.

З цієї причини, що ми дивилися на ціни і терміни, дуже часто відмовлялися від багатьох завдань. А могли б їх отримати і заробити.

Отже, почнемо з термінів.

Наприклад, ми дивилися завдання, бачили термін виконання і прикидали, зможемо встигнути зробити завдання за цей час. Від багатьох завдань спочатку відмовлялися саме через термінів.

Хочу Вам сказати, що дуже часто Замовники пишуть строк “від балди”. Можна зустріти навіть таке – записати 5-ти годинний вебінар через Камтазию в реальному часі, а термін виконання – 1 годину. Тобто, Замовник просто помилився або не надав увагу цим пунктом.

Тому, не дивіться на терміни. Якщо Ви бачите, що не зможете зробити в заявлені терміни, то відразу при першому обігу (не після того, як Вас вже призначили) Ви пишете, за який час можете зробити це завдання.

Друге – це ціна.

У Вас є можливість запропонувати свою ціну. Перевірено – працює. Працює дуже добре і навіть краще, ніж ми думали. Єдине, що важливо робити це правильно. Про це ми поділимося в пості, в якому будемо ділитися своїм досвідом і рекомендаціями з приводу того, як отримувати більше замовлень за більшу оплату.

Важливо! Не дивіться на ціну і терміни. Дуже-дуже-дуже часто терміни не грають критичної ролі, крім тих, які відразу обумовлені в технічному завданні. Оплату теж іноді можна підвищувати. Правда не так легко, як строки 🙂

Корисні поради – як отримувати більше замовлень і за більшу оплату Вашої праці

Це дуже важлива тема, щоб підвищити результативність роботи через воркзиллу. Багато моменти можна використовувати і для роботи через інші фрілансерські сайти.

Я накидала основні моменти, якими хочу поділитися з Вами і розумію, що для цього потрібно писати окремий пост.

Посилання на нього, після публікації, я додам сюди.

Тому, будьте на зв’язку, якщо ця тема цікава для Вас.

Сподіваюся, що інформація була для Вас корисною.

Будемо раді зворотного зв’язку в коментарях і вдячні за лайки.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

 • “Всі корисні ресурси для подорожей”
 • “Два корисних сайту з пошуку і бронювання квартир в Україні + один сайт по всьому світу”
 • “Як більш вигідно виводити Вебмані з різних валют в Україні Або як я вчора офігела від різниці в курсах”