Сьогоднішній пост мені знову захотілося написати в форматі “очима instagram” і поділитися свіжими емоціями і фотками з поїздки в “Кінну садибу”, а також перший досвід навчання верховій їзді.

Ми не стали чекати вихідних, адже в 2-ва дні не встигли б вмістити заплановане – поїздку до коней і поїздку в село до батька. Тому влаштували собі вихідні починаючи з другої половини четверга.

Цю поїздку з нетерпінням чекали всі, особливо діти. Вони рахували дні, а потім години до виїзду.

Причин для приємного очікування було багато. Як найважливіші – це можливість покататися на конях і перші уроки верхової їзди.

Про нашу поїздку, з фото, відео та корисною інформацією про чудовому місці для відпочинку з кіньми і навчання верховій їзді ми поділимося в окремій статті, посилання на неї додам сюди.

У “Кінній садибі” ми були з ночівлею і тренування у нас були 2-ва дні.

А зараз тільки те, що я встигла відправити в instagram під час нашої поїздки.

“Радію як дитина – нарешті сідаємо в машину і в шлях. Дуже бажана поїздка для наших донечок та й нас теж. Їхати десь 50 км. Куди їдемо, скоро поділимося.”

З приводу 50 км я погарячкувала . Їхати було близько 100 км – але на радість це ніяк не вплинуло .

Фото робила донька Софійка. Нарешті-то я теж в кадрі, а не тільки “по той бік екрану”.

Це оригінал такого повідомлення з фоткою в instagram “Їдемо. Люблю дорогу, особливо в очікуванні приємного. А якість Житомирської траси посилює задоволення від поїздкі”, а це переклад на російську мову “Їдемо. Люблю дорогу, особливо в очікуванні приємного. А якість Житомирської траси підсилює задоволення від поїздки”.

“Трохи фоток з вчорашнього дня. Прийшли знайомитися з кіньми, потім діти будуть прогулюватися верхи на конях, а потім уроки верхової їзди для всієї родини – для нас із чоловіком і доньок”

Цей кадр був зроблений у момент першого знайомства з кіньми. Після цього дві повели коня в стайню, вичісували, доглядали, а потім були тренування для всієї родини.

“Доброго ранку! Прийшли привітатися і поспілкуватися з кіньми. Позитивного і щасливого Вам дня.”

Маринка попросила розбудити її рано. Вона допомагала вранці годувати коней і була поруч з ними.

“Діти грають не тільки з кіньми, але і з іншими мешканцями” Кінної садиби”

“Кому-то тут дуже подобається масаж: )”

Песик дуже грайливий і позитивний. Піднімав настрій і розважав дітей.

“Снідаємо на свіжому повітрі. Так все смачніше: )”

Столик винесли на сонечко, щоб тепліше було їсти.

До речі, я вперше спробувала готувати в поїздці в мультиварці. Ну дуже зручно.

Все що потрібно, пару рухів руками і натискання кнопки. По чарівному сигналом “мультиварки” про закінчення приготування – насипаємо смачну кашу. В цей раз ми їли гречку.

Тепер ми будемо використовувати мультиварку не тільки вдома, але і під час автоподорожей, якщо буде необхідність у самостійному приготуванні їжі.

“Наші ранкові тренування почалися. Поки Маринка тренується, я фотографую не тільки її, але і квіточки. Красиво і душевно тут”.

“Тепер початку тренування Софійка. Незважаючи на те, що після вчорашньої першого тренування трохи болять м’язи, діти з нетерпінням чекали сьогоднішніх занять”

“Моя сьогоднішня ранкова тренування. Вчора вперше їздила на коні. Як же це складно і водночас цікаво: )”

Після того, як я злізла з коня – мій instagram на довго замовк .

Обговорювали з дітьми тренування і зійшлися в тому, що з боку все здається так легко і просто, а от за фактом – перші рази складно.

Взагалі, дуже сподобалося і дійсно хочеться навчитися кататися на конях, щоб можна було б брати участь у прогулянках на конях всією родиною. Це класний формат активного відпочинку, так і просте спілкування з кіньми – це задоволення.

Для мене з дітьми – це були перші тренування в нашому житті. Ігор же займався пару місяців ще в шкільні роки і для нього це було згадування деяких минулих навичок.

Можу сказати, що хочемо продовжувати навчання верховій їзді і будемо вивчати різні місця для цього. Поки ті, які є недалеко від Києва.

Зрозуміло, своїм досвідом, враженнями та корисною інформацією будемо ділитися на сторінках нашого блогу.

І ще

Рекомендую почитати пост “Що подивитися і де відпочити недалеко від Києва: про нашому досвіді, місцях, враження, корисної та актуальної інформації” . Це загальна стаття, яка буде постійно оновлюватися. В ній є інформація про кожному місці, а також розміщення цього місця на карті.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Де знайти цікаві екскурсії в різних країнах світу: огляд, коментарі та обмін досвідом”
  • “Наші перші враження і відгук про моноподе для селфи, перевірка в дії і знижка на покупку в Україні”
  • “Де відпочити на Азовському та Чорному морі в Україні цього літа? Корисна інформація та обмін досвідом”