30 грудня ми знову їздили в аквапарк Дрім Таун. Оскільки планувалася везти 10 чоловік, то ми шукали можливість придбати квитки зі знижкою.

Ми вже ділилися своїм досвідом відвідування аквапарку Дрім Таун в Києві та корисною інформацією.

Почнемо з того, чому ми туди знову поїхали. Ні, це не традиція перед Новим роком ходити в аквапарк, як у деяких ходити в лазню на Новий рік.

Просто у нашої доньки Маринки 30 грудня був День народження – їй виповнилося 8 років.

Маринка захотіла відсвяткувати свій День народження в аквапарку, як святкувала наша донечка Софійка.

Взагалі, дні народження у 2012 рік у нас пройшли під темою аквапарків. Хіба, що чоловіка День народження, святкували на природі з шашликами, футболом і рухливими іграми.

А ось на мій День народження і День народження доньок ми вирішили покупатися.

Я вже писала про те, що на мій День народження ми поїхали сім’єю на цілий день в аквапарк в Бровари.

На День народження доньки повезли дітей в аквапарк в Дрім Таун – нас було 12 дітей і 3 дорослих. День народження Софійки (їй виповнилося 10 років) був в будній день і ми пішли по дуже вигідним тарифом “Шкільний”. Мало того, що квитки за цим тарифом набагато дешевше, так ще на 10 дітей 2 дорослих йдуть безкоштовно, як супроводжуючі.

А у Маринки День народження був у вихідний і вона хотіла його також відсвяткувати в аквапарку в Dream Island.

Ось ми і почали шукати можливість придбати квитки зі знижкою.

Вибору практично немає і знижки пропонують зовсім маленькі – 10 %. Має сенс подумати, якщо багато квитків, а коли квитків кілька, то взагалі не варто перейматися. Часу витратиш більше, ніж зекономиш.

За запитом знижок в аквапарк в Дрім Таун попадався тільки сайт (там де було реальне пропозицію придбати квитки зі знижкою) – www.emozzi.com.ua

Якщо чесно, то я не дуже люблю, коли на сайті написано одне, а насправді трохи по-іншому. По-цьому, дуже важливо з’ясувати всі деталі по пошті або по телефону.

Наприклад, на сайті не написано, що знижки не поширюються на 2-х годинні дитячі квитки в аквапарк. А саме їх ми збиралися купувати.

Ще ми збиралися купувати 10 квитків. На сайті написано, що “від 10 осіб передбачені великі переваги”. Нам не надали ні великих, ні маленьких переваг. Моя переписка з консультантом закінчилася нічим. Мені сказали, що якщо б у нас було більше дорослих квитків, ніж дитячих, то тоді б надали знижки. Але про це не вказано на сайті.

Добре, хоч ми з’ясували ці питання, перш ніж їхати за квитками.

Ми все ж таки скористалися знижкою – вирішили взяти квитки на 4 години, щоб не поспішати в аквапарку. Нам вони обійшлися трохи дорожче, ніж на 2 години, але зате ми отримали більше часу. Адже з досвіду ми знали, щоб висушити і одягнути дітей, потрібно більше ніж 20 хвилин.

За квитками чоловік заїхав в офіс неподалік від метро Святошин. Нам видали сертифікати ось в таких конвертиках. Їх потрібно обміняти на квитки до аквапарку.

День народження донечки вдався. Сподобалося і дітям, і дорослим.

На завершення наш відео-огляд з аквапарку.

Якщо ви цікавитеся темою аквапарків, то рекомендуємо Вам почитати наш пост про те, який аквапарк краще – в Києві або Броварах.

Будемо вдячні, якщо в коментарях Ви поділіться своїм досвідом відвідування аквапарків.

Важливе доповнення про знижки!

Є можливість скористатися різними ЗНИЖКАМИ на відвідування аквапарку «Dream Island» в Києві. Всю актуальну інформацію дивіться ТУТ.

До швидких зустрічей!!!

Рекомендуємо почитати:

  • “Враження від відвідування розважального центру “Атмасфера 360″ в Києві”
  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
  • “Де знайти цікаві екскурсії в різних країнах світу: огляд, коментарі та обмін досвідом”