Під час прогулянки по Нікітському ботанічному саду ми проходили повз зеленого лабіринту.

Було цікаво, як це гуляти по лабіринту і в чому прикол?

Вхід у лабіринт платний. Напис свідчив про те, що в лабіринті працюють звукові ефекти, і ми відвідуємо лабіринт на свій страх і ризик

Хлопець, який брав плату і пропускав в лабіринт, сказав, що в лабіринті можна знайти 3 або 5 фонтанів (не пам’ятаю) і 2 або 3 оглядові майданчики. Дітям найбільше сподобалася його фраза про те, що якщо ми не знайдемо вихід, то потрібно голосно кликати на допомогу.

Не встигли ми зайти, як шлях привів нас назад. Хлопець біля входу зробив нам невелику підказку, що іноді те, що здається візуально тупиком, коли підходиш – надає продовженням лабіринту.

Прям як в житті. Іноді глухий кут – це продовження шляху і просто потрібно зробити крок, щоб це побачити

Далі стояло питання про те, що нас четверо, і хто вирішує, куди йти? Хто має двоє і більше дітей, зрозуміє, що це питання дуже важливе.

Щоб уникнути конфліктів між дітьми ми робили це по часу: 5 хвилин веде Софійка, 5 хвилин веде Маринка, і ми з чоловіком пару раз спробували.

Пару раз потрапляли на незрозумілі звуки з кущів. Перший раз було весело і несподівано. Маленьких дітей я б не повела в цей лабіринт – різкі і несподівані звуки можуть налякати.

Ми самі перший раз здригнулися. Але діти вже в тому віці, коли це прикольно.

Коли зайшли відразу, все було зрозуміло. Територія лабіринту невелика і ми хотіли дати дітям можливість по кілька разів вирішувати, куди йти – і трохи закрутилися.

Кілька разів зустрічали пару з дитиною і питали один одного: «Ну що, там є вихід? Немає там глухий кут». Посміхалися один одному і йшли далі.

Маринка сказала вердикт: «Давайте голосно кликати на допомогу». Я так припускаю, що їй було цікаво покликати на допомогу. Але ми вирішили зробити це своїми силами і швидко знайшли вихід.

Цікавими були моменти з фонтанчиками. Стоїш біля одного фонтану, поруч через кущі інший, а підхід до нього треба пошукати.

Для дітей це було маленьке пригода, та й ми теж вперше гуляли в живій лабіринті.

Знайдені оглядові майданчики порадували гарними краєвидами.

І на завершення 50 секундне відео наших «блудилок» по лабіринту

А Вам доводилося блукати в зеленому лабіринті?

До швидких зустрічей!!!

Рекомендуємо почитати:

  • “Поляна казок у Ялті”
  • “Як втілювати мрії про подорожі в реальність”