Нещодавно, у свій День народження, я отримала повідомлення від читача нашого блогу Віталія Тимошенко з привітаннями та відкликанням відпочинку та оздоровлення на Арабатській стрілці.

Влітку, через повідомлення Вконтакте, Віталій писав мені уточнюючі питання по відпочинку там.

Дуже рада, що йому вдалося поїхати на Арабатку і ще більше порадувало те, що відпочинок сподобався і дуже вразили результати оздоровлення мами Віталія.

Адже це була основна мета поїздки в ці місця.

Мені дуже приємно, що наш блог та інформація про можливості відпочинку та оздоровлення на Арабатській стрілці якось допомогли з вибором.

З дозволу Віталія я ділюся його листом і декількома фото.

Спочатку скрін, а потім повторю текст для зручності читання.

І текст листа з абзацами, для зручності читання. Також у тексті я дам посилання на деякі статті на нашому блозі, де описані ці місця:

“Світлано! Вітаю Вас з Днем Народження!

Бажаю Вам всього самого найкращого!

Спасибі Вам величезне за Ваші труди. Саме завдяки Вашим оглядам Арабатської Стрілки і зокрема Щасливцеве з його термальним джерелом і солоним озером я в цьому році в кінці серпня вилікував маму, яка після лікарні навіть ходити толком не могла (у неї від перевантаження лопнула судина в головному мозку) і лікарі нічого не могли зробити, плюс до всього, ще й проблеми зі щитовидкою.

Але після того, як я привіз її автомобілем в Счастлівцево і почав возити на термальне джерело вона у мене через добу буквально ожила, а далі стало ще краще, відбулося повне відновлення здоров’я.

Ось днями вона в місті випадково зустрілася з жінкою, яка лежала разом з нею в неврології , так вона її не впізнала, сказала що ми всі думали, що ви не выживите, а зараз ви так добре виглядаєте!

Вдячний Богу і Вам за те, що з ваших оглядом дізнався про це прекрасному місці.

І плюс до всього, ми любителі дикого моря, “без реклами, феєрверків і чудес цивілізації”. Ми любимо море без усього цього, де ти вранці слухаєш шум моря і його запах, а не гучну і несмачну музику з прибережного шинку, як у Кирилівці та Залізному Порту наприклад.

Арабатка це як раз те, що ми шукали – море пахне йодом і взагалі пахне справжнім солоним морем, на відміну від Кирилівського. Загалом, плюсів можна перераховувати дуже багато…

Спасибі Вам за те що Ви є і за Ваші труди”

Я, в свою чергу, дякую Віталія за такий докладний відгук.

І ще кілька фраз від Віталія з нашого листування:

“Арабатську стрілку ми об’їздили добре, були за Стрілецьким, (доїхали до військових блокпостів) бачили яке море в Стрілецькому і за ним, яке море в Генгірці.

Біля Генічеська та Генгорки там для дітей ідеально, т. к. неглибоко воно там більше на затоку або лиман схоже, водорості і т. п. А вже починаючи з Счастливки море стає чистішим і глибше, але найглибше це звичайно вже за Стрілецьким – там реальний Крим, море Арабатки вже все більше починає бути схожим на Чорне море (запах йоду, солоне повітря і т. д.)

Думаю саме Щасливцеве це ідеальний варіант – воно і чисте, і ще не таке глибоке, як за Стрілецьким.

… На Арабатці припустимо є соляні озера, ну там, де можна взяти сіль білу або рожеву, це ближче до Генгірці і за нею.

Але для мене було здивуванням, що в 50 метрах від солоного озера (де біла сіль) є криниця глибиною 800 метрів з якого весь час тече чиста прісна джерельна вода. Причому показав мені цей джерело чоловік, який їздить відпочивати виключно на Арабатську Стрілку ось вже 30 років !!! я поїхав заготовити солі, ну на озері ми з ним і познайомилися, він мені його і показав це джерело. Це таке диво було в смаку води ні крапельки солі немає, хоча тече з землі ось поруч з концентратом солі !!”

Від себе додам, що ми ще не доїхали до Стрілецького, але бачили море в Генгірці і в Счастлівцево.

Більше все для відпочинку і оздоровлення нам подобається Арабатська стрілка в районі Щасливцеве та термального джерела. Тут йде хороше поєднання моря і можливостей для оздоровлення.

Також подобається те, що на Арабатській стрілці не тільки море без медуз з оптимальною для нас глибиною і великим пляжем, але і є безліч різних можливостей для оздоровлення:

 • гаряче джерело
 • солоне озеро
 • занедбані шахти з рожевою сіллю
 • цілющі грязі Сиваша

Також, можете заглянути в фото-альбом Віталія “Арабатська стрілка” Вконтакте

Важливо!!! На блозі ми опублікували узагальнюючу статтю по відпочинку на Арабатській стрілці.

Інформація буде поповнюватися і не втрачати своєї актуальності. Читайте, дивіться фото і відео в пості – “Все про відпочинок на Арабатській стрілці на основі особистого досвіду з інформацією, яка буде оновлюватися”

Варіанти житла на Арабатській стрілці та Азовському морі

Ви також можете подивитися варіанти житла на Азовському морі:

 • в Счастлівцево
 • у Генічеську
 • у Генгірці
 • у Стрілецько
 • в інших місцях на Азовському морі

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

 • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
 • “Де покататися на конях і отримати уроки верхової їзди під Києвом: особистий досвід, огляд місць, акції та знижки”
 • “Про нашу поїздку в Скадовськ у серпні 2014 року: про обстановку, варіанти житла, нашому відпочинок і розваги”