Сьогодні в ефірі знову рубрика “Створюємо дохід для подорожей”.

Вчора я запитувала про те, які питання Вам цікаво дізнатися про віддалену роботу, до речі, якщо вони є, Ви можете залишити їх у коментарях тут.

Віддалена робота – це дійсно хороша можливість створювати дохід як для подорожей, так і в самих подорожах. Та й просто мати більше свободи.

Сьогодні хочу знову продовжити цю тему, тільки познайомити з іншим проектом по віддаленій роботі – це тренінговий центр “Твій старт”.

Скажу, що досить давно знайома з цим проектом. Але більше в темі створення та просування своїх блогів. Правда, я познайомилася з цим проектом після того, як сама “методом тику” створила блоги на вордпресс. Думаю, що якщо б робила це за безкоштовним курсу, то вийшло б у мене все швидше.

Принаймні, своїм знайомим, хто цікавиться створенням свого блогу – я рекомендую цей проект, тому що там реально досить багато корисної інформації в безкоштовному доступі.

В одному з інтерв’ю Михайла Гаврилова я чула, що вони планують запустити проект по віддаленій роботі і, судячи з фільму, який я сьогодні подивилась, вже це зробили.

До речі, ті, хто цікавляться інформацією про інтернет-професіях, рекомендую скачати книгу безкоштовно “24 інтернет-професії, або як працювати, не виходячи з дому” – там просто, доступно і розкладена по поличках інформація і можна прикинути, що представляє інтерес для Вас.

А тепер про сам фільм – фільм мені сподобався. Хоч він носить ознайомчо-рекламний характер, отримала задоволення від перегляду і навіть виникли деякі ідеї.

Цікавим було те, що у фільмі взяли участь досить відомі в Інтернеті люди, роботодавці і ті, хто працює віддалено. Згодна з тим, що в нашому суспільстві ще не серйозне ставлення до віддаленої роботи та слабке уявлення про цю тему. Фільм складає пазли плюс показує реальні приклади.

Думаю, що віддалена робота і фріланс будуть ставати з кожним роком все більш популярними і затребуваними в різних сферах.

А як Ви ставитеся у віддаленій роботі?

Якщо серед Ваших знайомих люди, які працюють віддалено, і наскільки їм це подобається?

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Корисні поради з особистого досвіду: як розпочати подорожувати?”
  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”
  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”