У сьогоднішньому пості я хочу поділитися цитатою з книги Роберта Ентоні”Досить думати! Дій!”.

Взагалі, народилася ідея ділитися цитатами з книг, які читаю і які мають відношення до тематики та ідеї нашого блогу.

Нову рубрику заводити не будемо.

Вирішила розміщувати такі невеликі цитати-пости в рубриці “Втілення подорожей і мрій”. Адже зміна нашої свідомості і ставлення до певних питань впливає не тільки на втілення багатьох мрій, але і на підвищення якості життя в різних напрямках.

Сьогодні їздила по справах у Київ. Зазвичай у мене завжди з собою міні-айпад, на якому я читаю книжки в метро.

Ось, як раз почала пару днів тому читати книгу Роберта Ентоні “Досить думати! Дій!”. І зараз хочу поділитися однією цитатою, яка безпосередньо відноситься до теми “Відпочинку, подорожей і розваг”.

*****

“Тілесний недугу – це фізіологічна реакція організму на психічний стан. Тіло завжди розповість про те, що твориться у Вас в голові і в душі. Нехай воно стане вашим учителем.

Цікаво, що в нашому суспільстві вважається цілком нормальним витратити декілька тисяч доларів на реабілітацію після серцевого нападу, але якщо б Ви витратили таку ж суму на розваги, вас би дружно засудили або в кращому випадку не зрозуміли.

Схоже, з пріоритетами у нас повна плутанина. Може бути, якщо б ми витрачали тисячі доларів на розваги, у нас було б менше серцевих нападів? Задумайтеся. Розважатися і веселитися – це ганебно і неправильно, а страждати від болю – цілком нормально і природно”

*****

Від себе додам, що чим більше працюєш без відпочинку, тим сильніше падає продуктивність і ефективність.

І справа тут не тільки у витраті грошей, але й часу. Іноді здається, потрібно більше попрацювати, ніколи витрачати час на відпочинок, розваги і подорожі – в результаті падає ефективність і результативність, а також погіршується самопочуття.

І ще, думаю, важливо вибрати той ритм життя, в якому поєднується відпочинок і робота, який оптимальний для нас, а не прийнятий в суспільстві. Думаю, що це допоможе значно поліпшити нашу продуктивність у роботі і підвищити задоволення від життя.

А як Ви ставитеся до відпочинку і подорожей?

Бувають докори сумління, що витратили на це багато часу і грошей?

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Не сиди вдома” або історія Миколи, який відвідав 41 країну на інвалідному візку”
  • “Корисні поради з особистого досвіду: як розпочати подорожувати”
  • “Де знайти цікаві екскурсії в різних країнах світу: огляд, коментарі та обмін досвідом”