Сьогодні я хочу поділитися корисною інформацією про цікавому форматі відпочинку недалеко від Києва – це відпочинок і розваги в кінно-спортивному клубі “Фаворит”.

Сюди я приїхала одна, щоб ознайомитися з тим, які можливості є в цьому клубі, побачити все своїми очима і поділитися цією інформацією з нашими читачами.

Взагалі, хотіла взяти з собою дітей, але так вийшло, що я поверталася з Києва додому, це був сонячний день після тижня дощів і я вирішила скористатися моментом – заїхати в кінно-спортивний клуб і побачити, що до чого. Тим більше, що на наступний день ми збиралися їхати в село на початок нашого літнього відпочинку, і я не хотіла відкладати поїздку сюди.

Адже, можливо, ця інформація буде актуальною для тих, хто зараз розглядає різні варіанти – як цікаво і корисно провести час і відпочити поруч з Києвом.

Такий варіант дуже підійде любителям активного відпочинку, любителям коней і тим, хто любить відпочивати на природі з можливістю поспілкуватися з самими різними тваринами, які тут присутні.

Клуб буде цікавий не тільки для професіоналів, власників коней і тих, хто займається кінним спортом, але і для охочих відпочити недалеко від Києва.

Саме з точки зору цікавого формату відпочинку недалеко від Києва я хочу поділитися інформацією та враженнями про цьому клубі.

Для того, щоб дізнатися про можливості, які тут є, я домовилася про зустріч з директором кінно-спортивного клубу “Фаворит” Юлією Гуляєвої.

Запрошую Вас на фото і відео прогулянку по кінно-спортивного клубу “Фаворит з корисною інформацією та моїми враженнями від поїздки.

Почнемо з корисною інформацією, щоб було зрозуміло, де це знаходиться і що з себе представляє клуб, а потім продовжимо віртуальне знайомство.

Корисна інформація

Група Вконкте – “Кінно-спортивний клуб “Фаворит”

Адреса – Києво-Святошинський район, с. Личанка, вул. Центральна, 43

Багато послуги описані на сайті і дається про них інформація в групі Вконтакте.

Фото і відео прогулянка по клубу і знайомство з можливостями

Біля входу в клуб.

Йду на зустріч з директором клубу Юлією Гуляєвої. Домовилися зустрітися з нею біля манежу, щоб вона показала мені територію клубу і познайомила з можливостями, які є для відпочинку і розваг дітей і дорослих.

Перед початком фото і відео прогулянки з моїми коментарями хочу відзначити те, що навіть не знаю, що більше сподобалося – сама прогулянка або спілкування з директором клубу Юлією.

Вона настільки захоплено і з гумором розповідала про свій клуб. Я багато дізналася про коней, їх характер, звички, зміст, полях і познайомилася з іншими вихованцями клубу. Приємно зустрічати людей, захоплених справою, якою вони займаються. Одним словом, отримала масу задоволення від спілкування і від знайомства з кінно-спортивним клубом “Фаворит” та її директором Юлією.

Я приїхала вдень в самий пригрів. У цей час практично всі коні відпочивали від спеки і обідали в приміщеннях.

Деякі приймали душ і выгуливались

Далі ми пішли в гості до інших коней.

Як виявилося, на території кінно-спортивного клубу “Фаворит” живуть не тільки коні, але і інші різні тварини і птахи.

Справжнім здивуванням для мене була дресирована міні-свинка. Вона, звичайно, виросла не зовсім “міні”, але дуже кумедна .

Я спочатку не зрозуміла, що Юлія зворушує в якійсь коробці або кориті, потім “воно” заворушилося й побігло. Це виявилася мила свинка. Вона виконувала команди і бігала за нами по території.

А ось і невелике відео з нею.

Свинка і собачки супроводжували нас значну частину прогулянки.

Де живуть, тренуються і відпочивають коні.

Тепер трохи фото з території, де тренуються і відпочивають коні.

Відкритий манеж.

Закритий манеж.

Бочка закрита.

Тут коні пасуться і выгуливаются. Трохи краще буде видно територію на відео в кінці посту.

Є ще багато інших місць, але ми обмежимося цією інформацією, адже все складно показати в рамках однієї статті.

Де поїсти?

У кінно-спортивному клубі є бар-ресторан з зоною wi-fi.

До речі, особливостями кухні є те, що їжа готується з натуральних домашніх продуктів власного виробництва. В меню страви української та європейської кухні.

На стіні є вікно. Якщо діти займаються в критому манежі, то батьки, сидячи в кафе, можуть спостерігати за тренуваннями дітей.

Інтер’єр теж цікавий і затишний. Стіни прикрашають фото і нагороди коней в різних змаганнях, а також інші елементи декору з кінною тематикою.

На території клубу можна також орендувати намет на день. Приїхати зі своєю їжею, а також використовувати мангал для приготування шашлику.

Де переночувати?

У “Фаворит” можна приїхати відпочити на день і при бажанні сюди можна приїхати з ночівлею. На території є міні-готель.

Я зайшла в кілька номерів, які знаходяться поруч з баром-рестораном. Номери прості з усім необхідним – де переночувати, куди покласти речі, з душем і туалетом.

Ціна залежить від сезону і кількості днів оренди.

Ось парочка фото.

Послуги і можливості для відпочинку і розваг

Для власників коней надається тепла стайня з усіма зручностями, європейські тренувальні поля , укомплектовані достатньою кількістю перешкод, обладнані всім необхідним левади, а також пасовища для випасу коней.

Ми ж торкнемося більше тих можливостей, які є в клубі “Фаворит” для відпочинку і розваг.

Варто акцентувати увагу на те, що з розмови з директором кінно-спортивного клубу “Фаворит” Юлією Гуляєвої я зрозуміла, що клуб розвивається і в них з’являються нові пропозиції. Крім того, багато послуги, формат та їх вартість визначаються індивідуально.

Ось перелік деяких можливостей:

 • уроки верхової їзди (це можуть бути як разові уроки, так і абонемент)
 • катання на конях
 • влітку купання з кіньми
 • екскурсія на кінно-спортивного клубу та знайомством зі світом коней
 • можливість провести час з іншими тваринами і погодувати їх
 • тур вихідного дня
 • літній дитячий спортивний табір
 • поруч (5-10 хвилин ходьби) є озера. Безкоштовне для купання та ловлі риби, а також платне для лову риби.

У наступній статті я хочу розповісти більш докладно про можливості відпочинку і розваг для дітей в кінно-спортивному клубі “Фаворит”.

І на завершення відео з території кінно-спортивного клубу “Фаворит”.

Чи Любите Ви відпочивати і проводити час в кінно-спортивних клубах і цікавий Вам такий формат відпочинку?

І ще

Рекомендую почитати пост “Що подивитися і де відпочити недалеко від Києва: про нашому досвіді, місцях, враження, корисної та актуальної інформації”. Це загальна стаття, яка буде постійно оновлюватися. В ній є інформація про кожному місці, а також розміщення цього місця на карті.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

 • “Куди поїхати на вихідні неподалік від Києва: п’ять перевірених ідей”
 • “Куди піти з дитиною у Києві: 7 ідей з особистого досвіду”
 • “Де знайти цікаві екскурсії в різних країнах світу: огляд, коментарі та обмін досвідом”