Сьогодні в ефірі рубрика “Створюємо дохід для подорожей” і я хочу продовжити тему партнерських програм, які розраховані на український трафік.

На партнерських програмах можна заробляти не залежно від місця, де ми знаходимося, тому це хороший варіант для створення доходу в подорожах і для подорожей.

Крім того, на партнерках можна заробляти не тільки того, у кого є блог, але також через соц.мережі.

Враховуючи те, що наразі переважно тематика нашого блогу – це подорожі по Україні та більшість відвідувачів з України, то й інтерес для нашого блогу представляють насамперед партнерські програми, які розраховані на український трафік.

Принцип, за яким я вибираю партнерські програми, залишається незмінним. Я думаю не тільки про доходи, але й про те, наскільки це буде корисно для наших читачів.

Одним словом, навіть через партнерки я не рекомендую те, що не готова була б порекомендувати безкоштовно.

Іноді, я зв’язуюся безпосередньо з сайтами, якщо їхні товари і послуги потенційно можуть представляти інтерес для нас і наших читачів, а іноді користуюся спеціальними сайтами, які об’єднують у собі різні партнеские програми.

Поки в Україні таких сайтів не багато, але все ж вони є.

Зовсім недавно я ділилася інформацією про те, що познайомилася з партнерською програмою SalesDoubler, яка орієнтована на Український трафік. Хочу сказати, що я не тільки познайомилася з нею, але й отримала вже перші результати. На даний момент заробленою трохи більше 300 грн (86 грн нараховані, а решта проходять перевірку).

Незабаром, після того, як я опублікувала статтю про те, що нарешті знайшла сайт з партнерками, заточеними під український трафік, мені попалася інформація ще про один подібний сайті – PrimeLEAD.

Про нього і піде мова в цьому пості.

Перш, ніж ближче познайомити з цим сайтом, я хочу сказати, що не тільки познайомилася з ним теоретично, але й отримала перший результат – це дохід в 109 грн.

Не можу сказати, що багато запропонованих програм мене зацікавило – я зупинилася на декількох, які відповідають тематиці нашого блогу.

Зручним мені здалося те, що виведення грошей проводиться в автоматичному режимі 2-ва рази на місяць.

При цьому досить низький поріг виведення грошей – це 5 $.

Принцип роботи такий же, як у багатьох партнерських програмах.

Щоб зрозуміти, наскільки Вам можуть бути цікаві можливості PrimeLEAD, рекомендую заглянути на сайт і подивитися перелік партнерок, які є на даний момент.

Варто відзначити, що сайт розвивається і кількість партнерок збільшується.

Сподіваюся, що ця інформація буде для Вас корисною.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Дохід для подорожей: три варіанти дізнатися більше про віддалену роботу”
  • “Створюємо дохід для подорожей: про віддалену роботу з перших вуст”
  • “Інтерв’ю з Ігорем Полтавцевим про подорожі і відповіді на питання про віддалену роботу”