Сьогодні в ефірі рубрика «Створюємо дохід для подорожей» і естафетну паличку в написанні постів для нашого блогу взяв я, Ігор Білецький.

І в цій статті я хочу торкнутися таку важливу тему, як заробіток через інтернет з допомогою фрілансерських сайтів.

Ділитися буду особистим досвідом і рекомендаціями.

Як ми писали раніше, нещодавно я проходив тренінг по віддаленій роботі RD2.

Всім його учасникам було рекомендовано зареєструватися на фрилансерском сервісі Workzilla для успішного старту на ниві заробляння грошей через Інтернет.

На сьогодні ми з дружиною зареєструвалися у ще кількох аналогічних сервісах, однак для нас Workzilla залишається найбільш зручним.

Природно, кожен сам собі вибирає найбільш зручний спосіб створення віддалених джерел доходу. Ми зі Світланою також розглядаємо роботу через фрілансерські сайти, як спосіб швидкого заробітку, а не як основне джерело доходу.

За час роботи через Воркзиллу у нас накопичився досвід і фішки, які допомагають отримувати більше замовлень за більшу оплату. І цим ми обов’язково поділимося в окремій статті.

Але перш, ніж почати заробляти через Воркзиллу, потрібно зробити 3 важливих кроки:

  • зареєструватися
  • пройти тест
  • підтвердити гаманець Вебмані

Отже, про все по порядку.

Як зареєструватися на воркзиле?

При наборі в рядку браузера http://work-zilla.com/ потрапляємо на сторінку

Для реєстрації клікаєм на кнопці “реєстрація” (якщо ви вже зареєстровані, то вводимо свій емайл, вказаний при реєстрації і пароль, що і натискаємо на “вхід”).

Після кліку на кнопці “реєстрація” потрапляємо на сторінку реєстрації, заповнюємо необхідні поля і підтверджуємо поштову адресу.

Якщо все зроблено правильно, то після підтвердження поштової адреси потрапляємо власне на сторінку Воркзиллы (в майбутньому ми вводимо в потрібні поля логін та пароль для переходу на воркзиллу).

Нас цікавить (поки) вкладка “Виконавець”, тому натискаємо на неї. При переході на вкладку “Виконавець” бачимо, що у нас не обрана спеціалізація і що нам пропонують пройти тест.

Ось з тесту ми і почнемо…

Як пройти тест на Воркзилле?

Натискаємо на кнопку “Пройти тест” Потрапляємо на стартову сторінку тесту. “Уважно” вивчаємо, для чого ж потрібно проходити тести і натискаємо кнопку “Почати тестування”

Перед нами тест №1. Почнемо його проходження…

Як бачимо, це тест на адекватність. Давайте пройдемо його разом. Отже, запитання №1

Тут ставимо відмітку на пункт 3 – “Ну чо робити?” – відразу замовнику в лоб 🙂 Жарт, ставимо позначку на пункті 2

Питання №2:

До речі, у мене кілька разів виникала ситуація, коли я не вкладався в терміни. Нічого страшного. Пишемо Замовнику, як 3-й пункт у тесті (в такому ж ключі) і Замовник (як правило) погоджується на новий термін без додаткових питань.

Далі скріншоти відповідей на інші запитання тесту…

До речі, дуже важливо додати гарне фото в якості аватара (рекомендується фото відкритого особи, легка посмішка). Гарний аватар – додатковий бонус при виборі Вас в якості виконавця.

Відповівши на всі питання тиснемо кнопку “Перевірити” Якщо Ви все зробили правильно, з’явитися віконце про успішне проходження тесту і можливість перейти до наступного

У наступному тесті йде перевірка Ваших знань правил роботи в системі воркзилла. (Правила роботи наполегливо рекомендується знати, так як це допоможе уникнути в подальшому деяких помилок і підкаже, як діяти в тій чи іншій ситуації).

 

Після відповідей на запитання тиснемо кнопочку “Перевірити”.

Якщо Ви десь помилилися, Вам пропонують пройти тест ще раз (скріншот наведено як приклад. Вищезазначені відповіді правильні 🙂 )

Останній етап тестів. Я б назвав його тестом на уважність і кмітливість У 3-му питанні, треба думати, перевіряється вміння гуглити в інтернеті 🙂

Після успішного проходження тестів вискочить вікно з пропозицією поділитися інформацією в соцмережах, закривши яке ми повертаємося на воркзиллу, де нам повідомляють про успішне проходження тесту.

Тепер ми можемо зайти на свій акаунт в воркзилле.

Однак для початку роботи необхідно виконати ще кілька дій (вони доступні на вкладці “Виконавець”). Наведені на скріншоті дії необхідно зробити в першу чергу, щоб працювати і заробляти на воркзилле. Налаштувати спеціалізацію та заповнити профіль можна після.

По першому пункту скріншота питань виникати не повинно.

Другий пункт: натискаємо на посилання “баланс” і потрапляємо на сторінку оплати:

Тут нам потрібно внести оплату в розмірі 250 руб. (на момент написання цієї статті). Ці гроші потім нам повернутися після першого виконаного замовлення на воркзилле. Пункти про facebook та ВКонтакте також пропускаємо 🙂 Гроші дійсно повертаються – перевірено на особистому досвіді.

Підтвердити грошовий атестат на Воркзилле

П’ятий пункт – підтвердження до грошового атестата. Для початку, натискаємо на кнопку “Підтвердити” в розділі підтвердження до грошового атестата (п’ятий пункт (після соцмереж), див. попередній малюнок). Відкривається віконце з процедурою підтвердження атестата.

Тут можливо кілька шляхів вирішення.

Опишу свій шлях. У мене атестат на вебмані формальний.

Я дізнався інформацію про отримання початкового і вище. Для цього потрібно було витратити час, який я не міг виділити. Тому, я пішов по шляху найбільш вигідному для мене на той момент – пройшов атестацію воркзиллы (внісши додатково 400 руб. на рахунок воркзиллы (туди ж, куди і вносили перед цим 250 руб.). Потім прикріпив за допомогою кнопок “Обзор” скани паспорта та (нижче) свого фото (особа) поруч з розкритим паспортом (тримав у руці поряд з особою :). У полі WMID вніс свій номер WMID (вебмані).

Після перевірки службою підтримки моїх документів я зміг працювати в системі воркзилла.

Ось в принципі той мінімум інформації, який необхідний для початку роботи в сервісі Workzilla. Успіхів Вам і стабільних фінансових потоків.

P. S. У наступних публікаціях ми поділимося власним досвідом та секретами роботи на сервісі Workzilla – щоб отримувати замовлень більше і за більшу оплату.

Залишайтеся з нами на зв’язку 🙂

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
  • “Де відпочити на Азовському та Чорному морі в Україні цього літа? Корисна інформація та обмін досвідом”
  • “Два корисних сайту з пошуку і бронювання квартир в Україні + один сайт по всьому світу”