Зазвичай вранці, поки мої рідні сплять, я пишу, читаю, приділяю час своїх проектів в Інтернеті, але не можу пригадати, щоб я дивилася в такий час якийсь фільм.

Сьогодні потягнулася рука натиснути “плей” фільм з інтригуючою назвою «Життя. Інструкція по застосуванню».

Поділилася цією думка в соц.мережах, а потім прийшла ідея написати цей пост і поділитися в ньому цим відео з Вами. Адже рекомендація в соц.мережах швидко загубиться, а на блозі залишиться.

З одного боку, за багатьма темами, які піднімаються у фільмі, я вже багато чула і знаю, з іншого боку – запитання – “Наскільки роблю?” Крім того почула деякі цікаві думки і прийшли деякі усвідомлення.

І ще я люблю, коли в фільмах є реальні історії реальних людей. Для мене це позитивний, корисний фільм, який підштовхує до роздумів і дії

Одним словом – рекомендую!

Вирішила замінити цей пост з рекомендацією фільму в розділ “Втілення подорожей і мрій”, мені здається, що використання практичних рекомендацій цього фільму може дуже допомогти втілювати наші ідеї і мрії.

Крім того, думаю, дуже символічно подивитися цей фільм на початку нового року, коли багато людей підводять підсумки року, що минає, аналізують і думають, що можна зробити краще в наступному. А ще як зробити своє життя цікавішим, щасливого, гармонійного і виконати свої мрії.

Приємного і корисного Вам перегляду.

P. S. Зараз багато підбивають підсумки минулого року. В цей раз я вирішила це зробити на Китайський Новий Рік . Ні, я не їду в Китай, і не прийняла громадянство Китаю. Просто відчуваю, що мені потрібні саме ці три тижні, щоб деякі питання підкоригувати, деякі переосмислити, подякувати “змію” і “відчути кінь”, щоб у новому році і їй, і мені, і близьким було добре.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”
  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
  • “Безвізовий режим для України: країни, умови, корисна інформація “