Цей пост ми будемо писати разом з Ігорем.

Ігор, як учасник тренінгу і я, як спостерігач і іноді помічник

Цей пост буде досить великим і ми спробуємо охопити багато питань, якими хочеться поділитися.

Ігор проходив тренінг з віддаленої роботи від RD2 в листопаді 2014 року в складі 21 потоку.

З моменту проходження тренінгу минуло майже півтора місяці, що дає можливість ще краще оцінити його результати і зважено підійти до відкликання.

Ми хочемо поділитися своїм досвідом, корисною інформацією, результатами і помилками, а також рекомендаціями.

Оскільки матеріалу багато, то ми розіб’ємо його на такі основні питання:

 • Трохи передісторії і про наше давнє заочному знайомстві з проектом РД2
 • Чому Ігор вирішив брати участь у тренінгу?
 • Які результати отримали?
 • Кому, на нашу думку, може бути корисний цей тренінг?
 • Який формат тренінгу вибрати і на що важливо звернути увагу перед початком тренінгу?
 • Де можна записатися на тренінг і познайомитися з безкоштовними матеріалами?
 • Яких помилок важливо уникнути після проходження тренінгу?
 • Про нашу участь у конкурсі та подяки.

Трохи передісторії і про наше давнє заочному знайомстві з проектом РД2

Якщо чесно, то я, можна сказати, була заочно знайома з цим проектом майже з її зародження. Так чи інакше траплялися різні матеріали від творців цього тренінгового центру.

Я чула про їхні ідеї створити такий проект, який буде навчати людей віддаленій роботі.

Час минав, проект виник і розвивався.

Навіть, спостерігаючи з боку, можна було помітити, що зростав рівень цього проекту і його масштаби.

Потім у нас на блозі з’явилися кілька публікацій про цей проект, а також інтерв’ю. Це було інтерв’ю з Бажигмой Папуевой, однієї з випускниць тренінгу та Ігорем Полтавцевим – співвласником РД2.

Щоб скласти повну картину про тренінг, залишилося тільки самим взяти участь і зазирнути всередину всього, що відбувається .

Чому Ігор вирішив брати участь у тренінгу?

Про це Ігор коротко і лаконічно розповів у відео-відкликання (дивіться в кінці посту) на 41 секунді.

Головна причина проходження тренінгу – навчитися заробляти через Інтернет і мати різні джерела доходу. Деякі джерела доходу через Інтернет у нас вже є. Наприклад, блог і відео-канали. З них йдуть доходи, але поки недостатні для того, щоб можна було тривалий час подорожувати або просто звільниться з найманої роботи Ігорю.

Крім того, цими проектами більше займаюся я. Ігор займається переважно технічними моментами нашого блогу.

До участі у тренінгу в Ігоря не було досвіду заробітку через Інтернет, отримання і виконання замовлень віддалено.

Все що було – це певні знання, досвід, але не було розуміння, як це можна використовувати, “куди піти, куди податися” і що з цим робити.

Не було бачення цілісної картини.

Для нас було важливо “прокачати” різні способи заробітку і скласти розкидані пазли розуміння цього питання в цілісну картину.

Також нам цікаво було перевірити цей тренінг на собі, адже ми рекомендуємо його на своєму блозі. До цього ми були знайомі з ним заочно, зі слів інших. Ми дуже трепетно ставимося до інформації, якою ділимося на блозі. З приводу цього проекту читали різні відгуки, зізнаємося, що було цікаво тепер побачити все своїми очима.

Які результати отримали?

Ми б тут розбили результати за різними пунктами вимірним і не дуже.

Почнемо з вимірних.

У нас вийшло окупити тренінг відразу під час його проходження і заробити більше.

За тренінг ми заплатили 250 доларів, під час проходження заробили трохи більше 400 доларів.

Але це не найважливіше! Хоча вважаємо, що прекрасним є результат, коли ти відразу окупаешь вкладення.

Ще більш цінним є те, що з’являється бачення, якими способами можна заробляти, куди можна рухатися. З розкиданих пазлів складається загальна картинка. Залишилося тільки не зупинятися і продовжувати розпочате.

Крім цього, з’явилися нові знайомства та можливості.

“Плюшки” про яких ми не знали спочатку – це річна підтримка безкоштовними вебінару за різними темами віддаленої роботи.

Група Ігоря посіла перше місце за сукупним доходом під час тренінгу, тому в них ще був бонусний цінний і корисний вебінар з Анжелікою Смакотиной.

А ще, завдяки тренінгу я несподівано відкрила для себе новий напрям, в якому вже почала заробляти, яке подобається і в якому мені хочеться далі розвиватися – це відео-монтаж.

Ні, на тренінгу не вчать відео-монтажу. Але це сталося саме завдяки тренінгу і я про це обов’язково поділюся в окремій статті. Можна сказати, що це один з тих підходів, які реалізуються в самій методиці тренінгу – “анти-університет”. Тобто, зазвичай люди роблять помилку в пошуку віддаленої роботи – вони освоюють (навчаються, проходять курси і т. д) з якоїсь спеціальності, а потім виявляється, що їм це не подобається.

Треба йти від зворотного – тестувати, пробувати, робити, діяти, а після цього відсіювати те, до чого лежить душа, а до чого ні, що виходить, а що ні. І тільки тоді більш глибоко вивчати це питання.

Кому, на нашу думку, може бути корисний цей тренінг?

Хочемо відразу сказати, що чарівну кнопку, завдяки якій гроші самі капають, тут не дають .

Потрібно працювати, багато працювати, а потім працювати з розумом. І тут важливо почути фішки, їх використовувати і не зупинятися тільки на перших кроках.

Ще важливо розуміти, що на тренінгу не навчають новим спеціальностям, хоча є доступ до великої кількості уроків за різними напрямками. У тренінгу йде упор на те, щоб виявити те, що ви вже вмієте робити, промацати ваші сильні сторони і тоді вже розвиватися в цьому напрямку.

І як раз, саме це, нам здається цінним.

З нашої точки зору, тренінг підійде і зовсім новачкам, які нічого не вміють і не мають досвіду заробітку через інтернет, так і людям, які володіють спеціальними знаннями і навичками, але не знають як їх використовувати або не можуть організуватися, щоб почати.

Що стосується новачків, то тут слід зауважити, що вміння користуватися комп’ютером все ж потрібно. Без нього буде складно працювати віддалено.

Також цей тренінг дуже корисний у плані самоорганізації та максимальної концентрації на ділі. Тут присутні графік вебінарів, звіти, плани заробітках грошей, зв’язок з наставників, можливість спілкуватися в міні-групах (командах) і доступ до інформації від усіх учасників потоку.

Для проходження тренінгу потрібно час, бажання, доступ до інтернету, готовність спочатку попрацювати за копійки, дисциплінованість у написанні звітів та виконання завдань, бажання навчатись.

Який формат тренінгу вибрати і на що важливо звернути увагу перед початком тренінгу

Ми б рекомендували максимально розвантажити місяць, коли Ви будете проходити тренінг, від різних справ, щоб отримати від нього максимум користі. Реально він забирає багато часу і сил, якщо хочеш отримати результат.

Що стосується того, який формат тренінгу вибрати, то однозначно потрібно вибирати пакет з наставником.

Левова частка цінності тренінгу саме у форматі, коли потрібно виконувати завдання, писати звіти, виконувати плани по доходах (Ігоря це добре підстьобувало).

Велика перевага, що є підтримка групи, зв’язок з наставником і можливість у загальному чек-листі дивитися результати інших учасників. Фішка перегляду чек-листів інших учасників у тому, що можна побачити, хто і як заробляє в Інтернеті, можливість поспілкуватися з конкретним учасником, порадитися (адже у кожного різний рівень знань і можливостей).

До речі, це одна з додаткових можливостей тренінгу – взаємодія з іншими учасниками поточного потоку, обмін знаннями та досвідом.

Невелика поправка: можна звертатися не тільки з іншими учасникам потоку і наставником, але і до проходили тренінг раніше. (до Ігоря, наприклад, зверталася учасниця наступного (22-го) потоку за порадою). Іншими словами межах проекту панує дружня і робоча атмосфера.

Дуже рекомендуємо виконати всі завдання, які даються після реєстрації, до початку тренінгу.

Якщо Ви ще не зареєстровані на Воркзиле і в системі WebMoney, то обов’язково зробіть це до початку тренінгу. Іноді виникають певні затримки в процесі реєстрації і Ви почнете відставати на старті.

Де можна записатися на тренінг і познайомитися з безкоштовними матеріалами?

Почнемо з безкоштовних матеріалів.

 • Сайт “Центру підготовки віддалених співробітників”, на якому можна ознайомитися з цим проектом, а також підписатися на безкоштовну розсилку.
 • Книга “7 професій для швидкого заробітку в Інтернеті” – її можна безкоштовно завантажити тут.

І, власне, сам тренінг.

Тренінг платний, стартова ціна була 250 доларів. Початок старту кожного місяця 15 числа. Саме в цей день найнижча ціна. Далі ціна піднімається кожен день.

Ми записувалися на тренінг в перший день.

ТУТ можна подивитися інформацію про тренінг. Зверніть увагу на те, що інформація по самому тренінгу відкривається 15 числа кожного місяця і закривається після набору групи.

Як писали вище, ми рекомендуємо саме пакет “з наставником”.

Наша думка, що на відсотків 90 цінність цього тренінгу закладена в можливостях, які є саме в цьому пакеті.

Яких помилок важливо уникнути після проходження тренінгу?

Участь у тренінгу дуже стимулює, заряджає енергією, мотивує і т. д.

Після проходження тренінгу, поки ще остаточно не сформовані певні звички, можливо не виконані всі завдання, важливо не скидати темпу та робочого настрою. Продовжуйте розвиватися і заробляти, поки це не ввійде в звичку, стане Вашим другим “Я”. Зізнаємося, що ми самі ще не до кінця використали ті фішки і можливості, які надає тренінг.

Є ризик, що все може повернутися на круги свої. Тому тут дуже важливо не зависнути, а продовжувати рухатися. Особливо це важливо для тих, хто поєднує найману працю і віддалену.

Важливо бути в перехідний період на чеку, щоб старий спосіб життя не затягнув Вас назад в болото буденності і сірості.

Думки по-цього приводу від Ігоря про його досвід:

“Опишу і про себе також. У мене зараз якраз такий “перехідний” період. З одного боку – натхнення після тренінгу, фішки і знання в руках, які вже перевірив особисто, які працюють і які дають можливість жити так, як подобається. З іншого – роками накопичений особистий досвід і досвід батьків, знайомих, звичний до оскоми життєвий уклад (всі так живуть і нічого…).

Думаю, тут дуже важливо вирішити для себе, зважити цінності: “гармонійне життя в щасливому родинному колі, можливість приділити свій час улюбленій справі, рідним, близьким, друзям …” АБО “відпустка за графіком”, “дозвольте сьогодні на 15 хв. раніше з роботи піти…”, “вихідні, коли потрібно купа всього зробити і встигнути трохи відпочити” і… (можна писати до безкінечності).

Вибір за Вами, я вже своє зробив… Знаю, буде не легко (починати завжди важко). Але є, для чого і, НАЙГОЛОВНІШЕ, я сам зможу планувати своє життя!”

Про нашу участь у конкурсі та подяках

Багато хто з Вас вже знали, що Ігор брав участь у тренінгу, а також у конкурсі відео-відгуків.

Дуже багато хто з вас нас підтримали голосуванням, за що ми Вам дуже вдячні.

Зізнаємося – це був дуже цінний досвід у створенні відео-відкликання, так і в участі в конкурсі.

Ця тема заслуговує окремого поста .

“Про результати нашої участі в конкурсі “Квиток на Балі” та наших подяк”

І на завершення відео-відгук, який був записаний після проходження тренінгу.

Будемо раді, якщо інформація про тренінг допоможе в якихось питаннях Вам.

Якщо у Вас є запитання, з задоволенням на них відповімо.

Завжди раді зворотного зв’язку від Вас в коментарях.

На сьогодні все .

P. S. Через деякий час ми дізналися, що Ігор все-таки виграв квиток на Балі. Ми прийняли рішення не скористатися квитком, але при цьому все ж виграли. Про це читайте тут.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

 • “Як більш вигідно виводити Вебмані з різних валют в Україні Або як я вчора офігела від різниці в курсах”
 • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
 • “Безвізовий режим для України: країни, умови, корисна інформація “