Сьогодні півдня шукаю інформацію в Інтернеті про можливість відпочити на Арабатській стрілці з наметами.

Що я тільки не питала у Гугла і Яндекса: “відпочинок на Арабатській стрілці”, “відпочинок з наметами на Арабатській стрілці”, “відпочинок з наметами на Азовському морі”, “де зупинитися з наметами на Арабатській стрілці”.

Інформації, яка для нас підійшла, практично не зустріла.

І, взагалі, інформації про відпочинок з наметами на Арабатській стрілці – як кіт наплакав.

Чому я про це пишу?

Тут нам прийшла божевільна ідея поїхати на Арабатську стрілку з наметами.

Це ще тільки ідея і я не знаю, зважимося ми на це. Але інформацію зараз почала переглядати, адже зовсім скоро ми знову вирушаємо на Південь України і хочемо заїхати на 5-7 днів на Арабатську стрілку.

Чому прийшла така ідея і чому я її вважаю трохи божевільною?

Ця ідея прийшла мені в голову, коли ми відпочивали на річці з наметами. Я просто сказала чоловікові і дітям: “А може нам на Арабатську стрілку поїхати з наметами?”

Діти підхопили мою ідею на “Ура”, чоловік з острахом, але вже дозрів.

Їдемо ми не надовго, бюджет на цю поїздку не великий.

Намет на березі моря – це можливість більше часу провести біля моря і заощадити на оренді житла.

Прокидаємося біля моря і засинаємо біля моря. Це не тільки чудова можливість відчути єднання з комарами природою, насолодитися морським повітрям, красивими світанками і заходами, але ще і швидше насолодитися морем.

З наметами нам хотілося б зупиниться недалеко від гарячого джерела, який ще називають радоновим. Адже це чудова можливість не тільки відпочити, а й оздоровитися.

Особисто я себе дуже добре відчувала після купання у джерелі – легкість в тілі, розслаблення і приплив енергії.

Близьке розташування – так щоб можна було дійти пішки.

Під час нашої спонтанної поїздки в травні цього року на Арабатську стрілку, я звернула увагу на те, що недалеко від гарячого джерела стояли намети.

Ніде не можу знайти відгуків про цьому місці.

Чотири ключові питання, які нас хвилюють:

  • є куди сходити в туалет?
  • не здує нашу палатку?
  • не сжаримся ми на сонці?
  • де взяти прісну воду?

Чому я вважаю цю ідею трохи божевільною?

У нас крім намети і казанка з мангалом нічого немає для такої поїздки.

Виїжджали ми з наметами тільки на річку, яка перебувала в 22 км від села батька. У нас була можливість взяти з собою ковдри, подушки і матраци, перебували ми в лісі, захищені від вітру і сонця.

На Арабатській стрілці нам хочеться розміститися поруч з морем і джерелом. Якщо до моря потрібно топати, то з таким успіхом можна зняти житло в Счастлівцево – з цим проблем немає.

Не уявляю, як закріпити намет, адже пляж – це не ліс. Крім того, є побоювання, щоб намет не здуло. Наші друзі їздили в Крим з схожою наметом як у нас і під час невеликої бурі їх здуло.

Особливістю Арабатської стрілки є відсутність дерев поруч із пляжем. Взагалі, Арабатська стрілка – це суцільний пляж довжиною більше ніж у 100 км

Звичайно ж, зараз стільки всього можна купити для комфортного відпочинку з наметами, що аж очі розбігаються. Але ми зрозуміли, що не готові зараз сильно витрачатися на такі покупки.

Ми ще не вирішили, чи будемо ми, як звичайно, знімати житло в Счастлівцево або наважуємося на відпочинок з наметами на березі моря недалеко від гарячого джерела.

Потрібні Ваші поради щодо відпочинку з наметом на Арабатській стрілці. Може дасте рекомендації по місцю і те, як краще розміститися на березі моря, там, де немає рослинності.

Наприклад, як закріпити намет, організувати тінь з мінімальними витратами, що мінімально потрібно взяти з собою – машина у нас не джип, а Форд “Фієста” .

Будемо вдячні за Ваші поради та рекомендації.

Думаю, що вони стануть в нагоді не тільки нам, але і тим, хто шукає інформацію про те, де і як відпочити з палатками на Арабатській стрілці.

Якщо ми все таки не поїдемо з наметами на Арабатську стрілку, а будемо орендувати житло в Счастлівцево, то все одно я спробую довідатися про таку можливість на місці. А то зовсім бідненько з інформацією про це в Інтернеті.

Увага!!! Важливе доповнення та інформація про кемпінгу!!!

P. S. Ми все-таки зважилися поїхати на море з наметами. Залишилися дуже задоволені. Зупинялися недалеко від гарячого джерела. Про це можна почитати в статті “Про наш відпочинок з наметами на Арабатській стрілці біля гарячого джерела”

Щоб бути в курсі, підпишіться на нашу розсилку “Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Де відпочити на Чорному та Азовському морі в Україні? Обмін досвідом та корисна інформація”
  • “Що приготувати на багатті: як ми варили суп з рибними консервами”
  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”