Сьогодні я хочу продовжити тему віддаленої роботи, як варіанти створення доходу для подорожей і в подорожах.

Так чи інакше, заходить розмова на цю тему з деякими знайомими, які придивляються до віддаленої роботи, але їм складно її “на себе приміряти” або не знають з якого краю підступити – багато чого не відомо і не зрозуміло.

У багатьох виникають питання – “з чого почати?”, “як знайти потрібний напрямок?”, “на чому можна заробляти?” і т. д.

Скажу чесно, що я не маю досвіду віддаленої роботи. Я розвиваю свої проекти через Інтернет і те, чим я займаюся, швидше схоже на свою справу, ніж на віддалену роботу.

Але, тим не менш, я досить багато на цю тему читала, спілкувалася з людьми, які в цій темі. До речі, деякі інтерв’ю пов’язані з віддаленою роботою є і на нашому блозі.

У цьому пості я хочу поділитися трьома простими варіантами, які можна зробити, щоб прояснити для себе тему віддаленої роботи і приміряти деякі можливості – почитати, пройти тренінг, спробувати себе в певному напрямку.

1-й і найпростіший варіант, який можна використовувати безкоштовно і швидко – це почитати про віддалену роботу.

Можливо, під час прочитання у Вас що відгукнеться в душі і Ви зрозумієте – “ось воно моє”. Можливо Ви просто зрозумієте в якому напрямку рухатися далі чи що хочеться спробувати.

Те, що читала я і можу Вам порекомендувати – це 2-ве книги “24 інтернет-професії Або як працювати не виходячи з дому” і книга “7 професій для швидкого заробітку в Інтернеті”

Вони дають уявлення про те, завдяки яким професіями, за якими напрямами можна працювати віддалено.

Можливо людина навіть просто прочитавши ці книги усвідомлює, в якому напрямку він хоче розвиватися.

2-й варіант – це тренінги і навчання.

Якщо книги мало і хочеться більшого – можна пройти тренінг по віддаленій роботі або навчанню якомусь конкретному напрямку роботи. Вони є різні – платні і безкоштовні. Перш ніж брати участь – краще почитати відгуки та рекомендації.

Є також платні тренінги з навчанням і допомогою у працевлаштуванні. Наприклад, від “Центру підготовки віддалених співробітників”. До речі, на нашому блозі я публікувала інтерв’ю з Ігорем Полтавцевим – співвласником цього центру. А також, я поспілкувалася по скайпу з однією з учасниць цього тренінгу. Обговорювали ми різні питання по віддаленій роботі – це інтерв’ю з Бажигмой Папуевой.

3-й варіант – пробувати на практиці різні напрямки діяльності з тим, щоб зрозуміти, що нам більше підходить, що подобається, що у нас виходить.

І ще дуже важливим, мені здається, знайти те, що буде приносити задоволення від роботи.

Якщо тема віддаленої роботи Вам близька і цікава, Ви можете поділитися своїм поглядом і досвідом в цьому питанні.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • “Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами”
  • “Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки”
  • “Безвізовий режим для України: країни, умови, корисна інформація “