Сьогодні прокинулася вранці з думкою про те, що почати публікації про нашу поїздку на Арабатську стрілку в 2017 році хотілося б з поста в стилі “очима instagram”.
Коли я публікувала в такому стилі пост про нашу поїздку на море і те, як ми вперше вчилися кататися на конях .
Захотілося мені повернутися до цього формату.
Зазвичай публікації на блозі йдуть пізніше, а в instagram ділюся живими враженнями в реальному часі.
З’явилося бажання збирати з поїздок враження, якими я ділилася в instagram, в одному пості.
З такою думкою я відкрила комп’ютер для підготовки публікації, відкрила акаунт instagram і здивувалася, що фото менше, ніж я очікувала.
А мені здавалося, що я ділилася багатьом. Напевно, просто подумки розмовляла зі своїми читачами і розповідала про відпочинок на Арабатській стрілці :)))
Тим не менш, все ж вирішила зробити цю публікацію :).
До речі, якщо ви не підписані на мій аккаунт в instagram, то мене там можна знайти під ім’ям – svitlanabiletska. Або просто тисніть на посилання мого профілю в instagram і підписуйтесь.
Якщо ви читаєте цю замітку тому що цікавитеся різними питаннями відпочинку на Арабатській стрілці, то рекомендую вам пост “Арабатська стрілка: відпочинок, відгуки, море, пляж, житло, гаряче джерело, оздоровлення, фото, відео та інші питання”. Це основний пост по цій темі. Його я доповнюю, змінюю у міру появи нової інформації і нових поїздок у ці краї. У ньому зібрано все те, чим ми можемо поділитися з відпочинку на Арабатській стрілці. Наш досвід поїздки на Арабатку в 2017 році теж буде включений в нього.
Ми не були на Арабатській стрілці 2 роки і вперше сюди їхали без машини. При цьому їхали не прямо з дому.
Поїздка на Арабатську стрілку була частиною нашого маршруту, який не планувався заздалегідь, а визрів спонтанно і реалізовувався походу.
Жодних бронею житла, ніяких квитків на транспорт, ніяких точних дат у поїздці на море і назад. Все вирішувалося по ходу. Такий досвід був вперше.
Спонтанність у поїздках без жорстких графіків ми любимо і реалізовували це раніше, але тоді ми були на машині. А так, щоб без машини, з мінімальним бюджетом, який поповнювався в процесі поїздки – такий досвід був вперше.
На Арабатську стрілку ми їхали після того, як побували в Одесі, а потім погостювали кілька днів у друзів недалеко від Нової Каховки.
З Нової Каховки до Арабатської стрілки їхали приватним автобусом за оголошенням у місцевій газеті.
Початок поїздки було з пригодою.
Далі дивимося на нашу поїздку “очима instagram” 🙂
“Сьогоднішній ранок почалося з пригод.
Підйом о 4 ранку, збори для подальшого нашого переїзду по Херсонській області з пунктом призначення – Арабатська стрілка.
За непередбаченими обставинами не могли під’їхати до приватного автобусу на тій машині, що планували.
Викликали таксі. Таксі запізнився на 4 хвилини від заявленого терміну. 4 хвилини, Карл! Коли запізнюєшся на автобус – це здається вічністю ?
Ми спізнилися, якби це були не приватні перевезення. А так, почекали 12 хвилин. Спасибі!”
“Вечірній привіт з Арабатської стрілки #безфильтров.
@sophia_biletska позує, я фотографую.
Отримуємо задоволення від красивих видів.
А далі грітися і оздоровлюватися на гарячий джерело.
Не були на Арабатці 2 роки… скучили… насолоджуємося ??”
“Безкоштовні СПА процедури на Арабатській стрілці.
Грязьові маски, масаж черепашками, море, а потім гарячий джерело. І все це безкоштовно або за символічну плату”
Вчора по дорозі з гарячого джерела зустріли ось таку “паличку”. Діти помітили і захоплено вигукнули – богомол!
Я дивилася запитливо на цю те-чи гілку, то палицю. Коли він почав рухатися, стало зрозуміло – живий богомол.
Я вперше бачила богомола. Прикольно. Особливо кумедно було спостерігати, як ця “чарівна паличка” рухалася ? Раділа як дитина.
Той момент, коли випадковість робить цікавим кадр ?
Фотографую @sophia_biletska телефоном. Частіше фото роблю “наосліп”, так як при яскравому сонці погано видно екран.
Ця пташка опинилася в потрібний час в потрібному місці. Прикольно вийшло.
Наш офіс може бути різним – красивих і не дуже, зручним і не дуже в різному місці і в різний час. Але мені дуже подобається те, що я можу його міняти і брати з собою ?
Сьогодні він у приватному секторі Щасливцеве , де ми орендуємо бюджетне житло.
Перед виходом на море ??вирішили вранці трохи попрацювати.
Взагалі, улюблене час для роботи – це ранній ранок.
Ігор @biletskyyigor пише макроси, а я вирішила трохи часу приділити блогу travel-family.org , якому останнім часом приділяла мало уваги. Багато часу витрачалося на відеомонтаж на замовлення.
Подивилася, що вже більше тижня у нас 3000 і більше унікальних відвідувачів на добу.
Дякуємо, всім, хто читає. Рада, якщо наш блог приносить користь.
Сьогоднішній ранок на Арабатці було чудовим – зустріли світанок, купувалися в гарячому джерелі і в шлях.
Поки Арабатка і до наступної зустрічі ????
Чух-чух-чух… Попереду 26 годин їзди на поїзді.
26 годин, Карл!
Так довго будемо їхати вперше. Так довго йде поїзд з Генічеська до Івано-Франківська, але зате без пересадок.
Щоб довга поїздка була смачніше, купили мішок гороху ??
Ну гаразд, не мішок, а 5 кг. Але виглядає як мішок :).
Спочатку думали пару кілограм взяти, а потім вирішили не бути дріб’язковими і забрали весь, який продавався. До речі, по 14 грн за кг. Об’їдаємося.
Чоловік з дітьми фанати гороху, я теж люблю 🙂 У нас гороховий рай 🙂
Перша сімейна гра в преферанс. Вчора @biletskyyigor пояснював правила гри для @sophia_biletska
Подивимося, що з цього вийде.
Ми з чоловіком любимо грати в преферанс. Класно, якщо в сім’ї буде з ким 🙂 Любите грати в преферанс?
P. S. Гра в преферанс пішла добре. Тепер Софійка нас дістає, коли ж знову будемо грати 🙂 “Хочеш не хочеш, а доводиться. Навчили на свою голову 🙂
Здавалося, що 26 годин в поїзді це так до-о-о-о-л-г-о. Виявилося все набагато простіше, цікавіше і легше.
Особливо, якщо поїздку розглядати не як пересування з пункту А в пункт Б, а як спосіб цікаво провести час.
Ігри в карти, в слова, спілкування, поїдання гороху, чаювання і поспати більше, ніж зазвичай… – час пролетів так швидко, що діти “вимагали продовження банкету.
Привіт, Івано-Франківськ 🙂
В наступних постах я розповім більш докладно про нашу поїздку на Арабатську стрілку, море, пляжі, гарячому джерелі і солоному озері.
А на сьогодні все.
Корисне для подорожей по Україні:
- купити квитки на автобус
- купити квитки на поїзд
- підібрати готель тут або тут
- підібрати квартиру для оренди подобово
- всі корисні ресурси для подорожей тут
Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей”
До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!
Рекомендуємо почитати:
- “Який аквапарк краще – в Броварах або в Києві? Наш досвід”
- “Безвідсотковий кредит на карту в Україні: у чому підступ, де і як отримати”
- “Мотузкові і тролейні парки в Києві та поряд з Києвом: адреси, ціни, відгуки”