Потрібна Ваша допомога: а які питання по віддаленій роботі цікавлять Вас?

0
1

Сьогодні пост, швидше не пост, а анонс майбутніх публікацій в темі створення доходу для подорожей і прохання про допомогу.

Вчора я подивилася інтерв’ю з Юрієм Федоровим, який разом з дружиною організував «Клуб мандрівників» і нещодавно я брала участь у міжнародній конференції мандрівників, яку вони організували.

Цікаво було почути думку роботодавця по віддаленій роботі.

Перед цим я дивилася інтерв’ю на цю ж тему з Артемом Мельником і Сергієм Всехсвятским.

З цими інтерв’ю я обов’язково познайомлю Вас в одному з найближчих випусків.

Так от, цікавий був погляд «по іншу сторону барикад», а що ж важливо для тих, хто шукає віддалених співробітників. Крім того, в інтерв’ю порушувалися теми затребуваних напрямків по віддаленій роботі.

Як я вже писала, що я працюю над своїми проектами і поки не цікавлюся віддаленою роботою.

Але серед моїх знайомих є люди, яким не цікаво створювати свої проекти, а ось віддалена робота їм цікава. А ще ця тема чудово розширить та доповнить нашу рубрику «створюємо дохід для подорожей».

Так ось, про що це я?

У мене виникла ідея звернутися до проекту «Робота на дому — 2» і одного з його творців Ігор Полтавцеву з проханням про інтерв’ю з віддаленої роботи.

Звичайно, у контексті нашого блогу і рубрики, хочеться зробити ухил на віддалену роботу, як створення джерела доходу для подорожей.

І я хочу звернутися до Вас з проханням — допоможіть мені з питаннями.

Ось, уявіть себе на місці людини, яка шукає віддалену роботу — щоб його цікавило? які гарячі питання і сумніви? які труднощі?

Це також можуть бути питання самого проекту і того, що він може дати для тих людей, хто шукає віддалену роботу? Можливо у Вас є інтерес по якомусь конкретному питанню? сумніви? невдоволення? обурення? очікування? … — все те, про що хочеться запитати.

Буду рада, якщо в коментарях Ви поділіться такими питаннями.

І якщо мені вдасться домовитися про інтерв’ю, то Ваші питання допоможуть зробити його максимально корисним та цікавим на цей момент для нас і для наших читачів.

Дякую за допомогу і підтримку.

P.s. Інтерв’ю з Ігорем Полтавцевим відбулося. Ми спілкувалися про подорожі і віддаленій роботі. Обговорили різні питання.

Інтерв’ю можна подивитися і послухати ТУТ.

Щоб бути в курсі корисного і цікавого, підпишіться на Новини сайту та інші корисності для відпочинку і подорожей»

До зустрічей на сторінках нашого блогу про мандрівки та відпочинок!

Рекомендуємо почитати:

  • «Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами»
  • «Монопод або палиця для селфи: навіщо потрібна, яку вибрати і відгуки»
  • «Про наш досвід проходження тренінгу з віддаленої роботи: результати, помилки, рекомендації та інша корисна інформація»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here