Передаємо привіт з річки і ділимося позитивом

0
1

Здрастуйте, дорогі читачі нашого сімейного блогу.

Спонтанно вирішила написати цей пост і поділитися з Вами своїм прекрасним настроєм і приємними відчуття від відпочинку на річці.

Сьогодні ми нарешті відкрили сезон купання на річці. Ми дуже любимо це місце і з великим задоволенням сюди приїхали. Найближчим часом хочемо виїхати сюди з наметами.

Купальний сезон на морі в цьому році ми відкрили дуже рано для нас — на початку травня. Хоч це і був одноденний виїзд на Арабатську стрілку, але він залишив море позитиву.

А сьогодні наш перший виїзд на річку. Не знаю чому, але поруч з водою нам відпочивається дуже добре. Ми знаходимося в лісі, навколо співають пташки і прекрасний вид на воду.

У такій обстановці чудова можливість провести час з близькими людьми, насолодитися свіжим повітрям. Також відбувається прекрасна перезавантаження мізків і нові ідей для улюблених справ.

Ми бачимо місію нашого блогу не тільки в тому, щоб ділитися інформацією про різних місцях для подорожей сім’єю, але також ділитися духом мандрівників. Ми хочемо передавати нашим читачам бажання вирушати в різні подорожі, які можуть бути різними за відстанню і тривалості.

Я вже ділилася своїми роздумами про те, як важливо не відкладати на потім те, що важливо для нас в житті. І якщо для Вас є справи, які значимі — почніть втілювати їх вже сьогодні або в найближчі дні.

Якщо для Вас важливі подорожі, то для цього не обов’язково чекати відпустки, а можна робити міні-подорожі у вихідні та з різним бюджетом. Головне, не робити помилки, які роблю дуже багато — відкладання на потім. «Ось закінчу ремонт», «ось закінчу проект», «ось зароблю більше грошей», «от буде відпустка», «ось, ось, ось …»…

Я плавала в річці і мене виникли ці думки, а також бажання поділитися цим настроєм з Вами.

І я скористалася моментом, поки діти грають в карти, а чоловік чаклує над багаттям.

Оскільки мій нетбук і інтернет зі мною, то я вирішила це зробити відразу.

І трохи фоток.

Тут у нас буде готуватися обід.

Поки діти побігли до річки, я побродила поруч по лісі. Зібрала трохи суниці і грибів, а також влаштувала фото-полювання на квіточки.

Передаємо Вам привіт з річки і хочемо поділитися зарядом позитиву і бажанням втілювати маленькі радощі, які мають велике значення для гармонії різних сфер життя.

До зустрічей на сторінках нашого блогу.

Рекомендуємо почитати:

  • «Ви говорите «хочу подорожувати» і знову відкладаєте?»
  • «Відпочинок і подорожі по Україні: корисна інформація для тих, кому цікава ця тема»
  • «Як економити на відпочинок та подорожі: наш досвід з купонами»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here